20.06.2014

Зарплатний проект від УкрСиббанку – море можливостей у одному рішенні

За підсумками 2013 року кількість власників зарплатних карток від УкрСиббанку BNP Paribas Group збільшилася на 186,5 тис., а обсяг портфелю підписаних зарплатних договорів — на 21% порівняно з попереднім роком.

При укладенні зарплатного договору УкрСиббанк пропонує кожному клієнтові найбільш оптимальне фінансове рішення та перелік вигідних переваг. Так, наприклад, для нарахування зарплати співробітникам підприємства достатньо сформувати одну відомість у системі інтернет-банкінгу StarAccess. Сам процес нарахування відбувається централізовано, займає не більше 15 хвилин, та дозволяє виплачувати заробітну платню співробітникам по всій Україні. Зарплатний договір з УкрСиббанком також забезпечує підприємству безперервність робочого процесу у дні видачі зарплати завдяки широкій мережі банкоматів і відділень УкрСиббанку.

«Багаторічний досвід роботи та індивідуальний підхід до кожної компанії позначається і на наших результатах. Тільки за перший квартал 2014 року кількість клієнтів, які підписали зарплатний договір з УкрСиббанком, збільшилася на 11%», — розповів Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Поділитися сторінкою: