10.04.2019

Завдяки UKRSIB online рахунки в доларах та євро тепер можна відкривати цілодобово

UKRSIBBANK BNP Paribas Group стимулює гармонійну інтеграцію бізнесу в сучасний цифровий світ та постійно впроваджує нові сервіси, розширюючи можливості онлайн-банкінгу. Так, починаючи з 9 квітня 2019 року користувачі UKRSIB online зможуть відкривати рахунки в доларах та євро цілодобово прямо у додатку, не відвідуючи відділення банку.

Обмін валют онлайн, як зручний і безпечний сервіс для клієнтів банку, посів перше місце серед найбільш затребуваних функцій UKRSIB online, але додаток стає більш зручним завдяки новим функціям.

Тепер UKRSIBBANK надсилає повідомлення за допомогою push-сповіщень в UKRSIB online. Для існуючих користувачів онлійн-банкінгу, які налічують майже 800 000 клієнтів, ця функція має помітні переваги:

  1. Не потрібно вводити код підтвердження операції, адже мобільний додаток автоматично інтегрує його у потрібне поле.
  2. Всі отримані push-сповіщення зберігаються в додатку.
  3. Швидкість доставки push-сповіщень за наявності доступу до інтернет мережі значно вища ніж швидкість доставки SMS-повідомлення.
  4. У будь-який момент в налаштуваннях додатку можна увімкнути або вимкнути доставку push-сповіщень.

UKRSIBBANK активно модернізує на своєму прикладі банківську систему, автоматизує і спрощує алгоритми роботи внутрішніх процесів, забезпечуючи посилений контроль за онлайн-безпекою. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: