13.02.2014

«Збирайте валізи! Час в Дубаї з All Inclusive!» Результати акції від УкрСиббанку

31 січня УкрСиббанк BNP Paribas Group визначив головного переможця акції «Збирайте валізи! Час у відпустку з All Inclusive!», який виграв триденну поїздку на чотирьох в Дубаї. Щасливчиком став Филипський Сергій Іванович з Харкова.

Взяти участь у спільній акції від УкрСиббанку BNP Paribas Group і MasterCard могли власники зарплатних карт в рамках пакетів «All Inclusive», які підвищили рівень своєї зарплатної картки до рівня MasterCard Debit, MasterCard Gold або MasterCard Platinum в період дії акції — з 16 вересня до 29 Грудень 2013. Крім основного призу, щотижня серед учасників акції проходили розіграші 24 валіз для подорожей.

Перехід на більш високий рівень зарплатної картки популярний серед наших клієнтів. За період проведення акції такою можливістю скористалися понад 15 000 клієнтів. Це розширює можливості карти, відкриває доступ до додаткових сервісів і послуг.

Зарплатні картки All Inclusive від УкрСиббанку — це комплексне рішення для компанії і співробітників, що включає як перерахування заробітної плати та інших виплат на карткові рахунки, обслуговування платіжних карт, так і інші банківські та страхові послуги, додаткові сервіси та привілеї. Держателі MasterCard Debit можуть знімати готівку у гривні в

будь-якому
банкоматі України без комісії. Залежно від набору додаткових послуг, УкрСиббанк пропонує чотири рівні пакетів: Start, All Inclusive, All Inclusive Ultra та All Inclusive DeLuxe. Кожен рівень має свої переваги і розроблений під потреби клієнтів.

Поділитися сторінкою:

| 1.247 сек. | SQL -569 | 33.5MB