15.07.2020

Здійснення валютних операцій в UKRSIB business – зручний сервіс дистанційного обслуговування для клієнтів СМБ та корпоративних клієнтів

UKRSIBBANK BNP Paribas Group надає сервіс дистанційного обслуговування клієнтам середнього та малого бізнесу, а також корпоративним клієнтам банку для здійснення операцій без фізичного відвідування відділень та допомагає у зручний спосіб здійснити платежі в іноземній валюті.

Заходьте до системи електронного банкінгу UKRSIB business та здійснюйте платежі в іноземній валюті, в тому числі за допомогою системи міжнародних платежів SWIFT. Клієнти СМБ та КБ з легкістю можуть створювати валютні платіжні доручення та керувати ними у системі UKRSIB business. Ви можете переглядати платіжні доручення та самостійно налаштувати згідно особистих потреб, використовуючи сортування в таблиці за статусом платежів, за датою, періодом та іншими параметрами. Також є можливість використання широкого кола фільтрів для пошуку необхідних транзакцій.

Зазначимо, що перелік основних операцій в UKRSIB business, які можна здійснити за допомогою віддаленого банківського сервісу, досить великий і включає в тому числі широкий спектр валютних операцій та митних декларацій:

  • Створення заявок на купівлю/продаж та конвертацію іноземної валюти з автоматичним визначення типу операції обміну валюти на підставі обраних рахунків при створенні відповідної заявки.
  • Автоматичне розпізнавання виду платежу та створення відповідної заявки при виборі виду рахунку.
  • Здійснення платежів в іноземній валюті, в тому числі за допомогою системи міжнародних платежів SWIFT.
  • Перегляд інформації за Контрактами ЗЕД, що обслуговуються через UKRSIBBANK (номер, дата, контрагент, сума, залишок, історія розрахунків, строк дії).
  • Перегляд списку митних декларацій клієнта.
  • Передача документів за валютними операціями з накладанням КЕП.
  • Можливість отримати консультації щодо здійснення валютних операцій за допомогою опції передачі документів для попереднього розгляду з можливістю подальшого діалогу з працівниками банку.

UKRSIBBANK BNP Paribas Group розширює можливості фінансового обслуговування завдяки інтернет платформі UKRSIB business. Тепер наші клієнти: підприємці середнього та малого бізнесу, а також корпоративні лідери формують нові звички віддаленого обслуговування і успішно інтегруються у світ цифрових технологій. Ми прагнемо зробити фінансове життя наших клієнтів успішним, безпечним і простим!

Поділитися сторінкою: