16.07.2020

«Жінки в бізнесі» – програма UKRSIBBANK увійшла до Добровільного огляду щодо прогресу бізнесу в Україні у досягненні Цілей сталого розвитку

Програма підтримки жіночого підприємництва «Жінки в бізнесі» UKRSIBBANK BNP Paribas Group увійшла до Добровільного огляду щодо прогресу бізнесу в Україні у досягненні Цілей сталого розвитку.

Добровільний національний огляд щодо прогресу у досягненні Цілей сталого розвитку – це звіт, який країни-учасниці ООН представляють на Політичному форумі високого рівня зі сталого розвитку ООН, щоб оцінювати прогрес у досягненні Цілей. Раніше про свої здобутки вже звітували Данія, Японія, Швеція, Фінляндія та інші країни. У 2020 р свої огляди презентують Україна і ще 46 країн.

Вже другий рік поспіль мережі Глобального договору ООН в різних країнах світу складають добровільний огляд щодо прогресу бізнесу у досягненні Цілей сталого розвитку (ЦСР) на національному рівні. В Україні такий документ підготовлено уперше. Глобальний договір ООН в Україні підготував огляд практик приватного сектору. Зокрема, у документі представлені кейси українських компаній, які поставили собі за мету працювати у відповідності до ЦСР і зробили їх частиною своїх бізнес-стратегій.

Голова правління Глобального Договору ООН в Україні Тетяна Сахарук зазначила, що підприємства в Україні все частіше обирають довгострокову сталу стратегію розвитку і намагаються задовольнити інтереси не лише власників бізнеса, а й всіх інших зацікавлених сторін: споживачів, працівників та суспільства.

UKRSIBBANK як частина глобальної міжнародної фінансової групи BNP Paribas прагне сталого розвитку із позитивним впливом на суспільство та навколишнє середовище заради кращого майбутнього. Зокрема, банк повністю підтримує гендерне різноманіття та рівність, заохочуючи жінок до розвитку. Адже міжнародні дослідження підтверджують, що професійні навички жінок та їх вміння як підприємців сприяють активному розвитку економіки країни.

«Гендерний баланс у бізнесі допомагає краще розуміти потреби ринку, а у великих організаціях сприяє якіснішому процесу прийняття рішень. Підтримуючи жінок, ми започаткували та розвиваємо програму Women in business. За допомогою різних ініціатив та підтримуючи соціально-важливі проекти, ми створюємо сприятливе середовище для розвитку жінок, розкриття їх потенціалу у професійному та підприємницькому напрямку. Ми хочемо аби жінки використовували свій талант, навички, творчий підхід заради кращого майбутнього. Це, дійсно, є важливою умовою прискорення економічного розвитку», — каже Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Нагадаємо, цього року UKRSIBBANK BNP Paribas Group підписав Декларацію за гендерну рівність та проти домашнього насильства у підтримку Цілей сталого розвитку ООН №5 «Гендерна рівність» та №8 «Гідна праця та економічне зростання».

Поділитися сторінкою:

| 1.346 сек. | SQL -571 | 33.08MB