30.03.2017

Життя яскраве. Якщо кіно, та ще й французьке, то з UKRSIBBANK

UKRSIBBANK став ексклюзивним партнером кінопрограми «Французької весни» в Україні.

Одинадцятий рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує «Французьку весну» в Україні. Упродовж квітня 9 міст: Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Бердичів, Рівне, та Івано-Франківськ стануть центрами французької культури.

Цього року UKRSIBBANK — банк позитивних змін – став партнером кінопрограми фестивалю.

«Міжнародна Група BNP Paribas з французьким корінням вже понад сто років підтримує європейський кінематограф. Це одне з наших справжніх захоплень, яке ми розділяємо зі своїми клієнтами. Творчій підхід та інновації — це те, що поєднує кінематограф та банк — розповів Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group. — Французьке кіномистецтво традиційно одне з найшановніших у світі. Витончена гра акторів, легендарний французький гумор, несподівані сюжетні повороти і, звісно, кохання. Ми впевнені, що яскрава палітра французького кіно подарує нашим глядачам та клієнтам приємні враження».

«Французька весна в Україні» — це фестиваль, який символізує розквіт. Його передчувають та обговорюють задовго до початку, його цінують за вишуканість, за унікальну можливість опинитися в центрі європейської культури.

Все починається 7 квітня у Києві з Фестивалю допрем’єрних показів. Це найкращі кіноновинки з майстерною грою зіркових акторів — володарів та номінантів премій Оскар та Сезар, легендарних французьких кінодів: Жюльет Бінош, Катрін Деньов, Катрін Фло.

А далі глядачів чекають ретроспективи кращих французьких фільмів з грайливою назвою «Лямур тужур», які наповнять повітря кінозалів коханням. Це добірка класичних робіт найбільш титулованих режисерів Франції.

На вже традиційних для «Французької весни» «Довгих ночах короткого метру» покажуть найкращі короткометражки з міжнародних фестивалів у Каннах, Клермон-Феррані, Нью-Йорку і Торонто.

Яскравою прикрасою «Французької весни» цього року стане й анімація «Життя кабачка». Кращий мультфільм 2017 за версією Сезар, Люм’єр та номінант Оскару

Перед кожним показом приємною ноткою до перегляду французького кіно смаколики від UKRSIBBANK. У яскравій фотозоні усі бажаючі зможуть зберегти приємні спогади про подорож до світу Французького кіно. Отримати свої світлини можна буде на сайті ukrsibbank-events.com.ua.

Перегляньте детальну програму фестивалю.

Шукайте весну! Шукайте позитивні зміни!

Поділитися сторінкою: