30.03.2017

Життя яскраве. Якщо кіно, та ще й французьке, то з UKRSIBBANK

Одинадцятий рік поспіль UKRSIBBANK BNP Paribas Group підтримує «Французьку весну» в Україні. У квітні Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Бердичів, Рівне та Івано-Франківськ стануть центрами французької культури.

Цього року UKRSIBBANK став ексклюзивним партнером кінопрограми фестивалю.

«Міжнародна Група BNP Paribas з французьким корінням вже понад сто років підтримує європейський кінематограф. Це одне з наших справжніх захоплень, яке ми розділяємо зі своїми клієнтами. Творчій підхід та інновації — це те, що поєднує кінематограф та банк — розповів Костянтин Лежнін, Заступник Голови Правління з питань роздрібного бізнесу. — Французьке кіномистецтво традиційно одне з найшановніших у світі. Витончена гра акторів, легендарний французький гумор, несподівані сюжетні повороти і, звісно, кохання. Ми впевнені, що яскрава палітра французького кіно подарує нашим глядачам та клієнтам приємні враження».

Все починається з Фестивалю допрем’єрних показів. Далі глядачів чекають ретроспективи — «Лямур тужур» — класика від ннайтитулованіших режисерів. На «Довгих ночах короткого метру» покажуть найкращі короткометражки з міжнародних фестивалів. Особливою ноткою стане анімація для дітей «Життя кабачка».

Ми запрошуємо Преміум клієнтів на закриті покази французьких кінопрем’єр та вишукані коктейлі у 6 найбільших містах: Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові та Запоріжжі. Дізнатися деталі та зарезервувати місця можна через свого персонального менеджера.

Детальна програма фестивалю

Поділитися сторінкою: