17.02.2020

Зміна номерів рахунків бухгалтерського обліку відповідно до Постанови НБУ

UKRSIBBANK BNP Paribas Group виконуючи вимоги Національного банку України, передбачені Постановою від 08 січня 2020 року № 1 (далі — Постанова), змінює номери рахунків бухгалтерського обліку. Зауважуємо, що вимоги щодо нових номерів рахунків набудуть чинності з 01 березня 2020 року. Тому, з 01 березня 2020 року UKRSIBBANK розпочне відкриття нових рахунків відповідно до вимог чинного законодавства України, а чинні номери рахунків буде змінено відповідно до вимог Постанови.

Просимо звернути увагу на те, що процедура зміни рахунків бухгалтерського обліку запроваджується на підставі вимог Постанови Правління Національного банку України. Зміни плану рахунків бухгалтерського обліку не передбачають зміну умов, обсягу прав і обов’язків Сторін за Договорами/Угодами, на підставі яких встановлені ділові зв’язки. Умови попередньо укладених Договорів/Угод між Вами та Банком залишаються чинними.

У разі виникнення запитань ви можете звернутися за додатковою інформацією до Вашого менеджера або за телефоном інформаційної лінії Банку.

 

Поділитися сторінкою: