01.10.2020

Зміна номерів рахунків фізичних осіб, які проводять незалежну професійну діяльність

UKRSIBBANK BNP Paribas Group як частина однієї з найбільших міжнародних фінансових Груп дотримується українського та міжнародного законодавства та високих стандартів фінансового обслуговування.

З 1 листопада 2020 відповідно до вимоги постанови НБУ №123 від 20.08.2020 року у зв’язку зі змінами в бухгалтерському обліку банків UKRSIBBANK здійснює закриття рахунків 2620 фізичних осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та відкриття нових рахунків на балансовій групі 2621 у гривні (можливість роботи з рахунками іноземній валюті буде реалізовано пізніше, про що буде повідомлено додатково).

Клієнтам UKRSIBBANK — фізичним особам, які проводять незалежну професійну діяльність — користуючись рахунком 2620, необхідно враховувати зміни, які відбудуться з 01.11.2020:

  • Банк закриє усі рахунки 2620 у гривні та іноземній валюті на тарифних планах (ТП) середнього та малого бізнесу (СМБ): «Підприємець», «Економ», «Безлімітний», «Рахунки спеціального режиму використання», «Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ»
  • UKRSIBBANK відкриє клієнтам, у яких були рахунки 2620 у гривні на ТП «Підприємець», «Економ», «Рахунки спеціального режиму використання» відповідні нові рахунки 2621 у гривні на тих самих тарифних планах та перенесе на них залишки коштів. Тарифні плани, як и розмір комісії, залишаться без змін
  • Додатково до УВАГИ клієнтів з рахунками 2620 на ТП «Безлімітний»! Вам буде відкрито нові рахунки 2621 у гривні на ТП «Економ», тобто у Вас зміниться не тільки номер рахунку, але ї тарифний план
  • Рахунки 2621 в іноземні валюті («Базовий в іноземній валюті для клієнтів сегменту СМБ») — найближчим часом у банку не має технічної можливості відкривати такі рахунки. Про відновлення відкриття рахунків в іноземній валюті 2621 ми повідомимо додатково

В подальшому для проведення операцій за рахунком необхідно використовувати новий актуальний номер IBAN рахунку. Для того, щоб вчасно повідомити контрагентів про нові реквізити, UKRSIBBANK рекомендує уточнити новий номер рахунку у персонального менеджера. У разі виникнення запитань зверніться, будь ласка, на інформаційну лінію банку.

Поділитися сторінкою:

| 1.128 сек. | SQL -570 | 32.89MB