21.03.2014

Зміни до тарифів на обслуговування зарплатних пакетів All Inclusive

Шановні клієнти!

АТ «УкрСиббанк» повідомляє про зміни в умовах обслуговування зарплатних карток в рамках пакетних пропозицій All Inclusive за новими та існуючими рахунками.

З 21 квітня 2014 року буде введено комісію за отримання готівки в банкоматах інших українських банків (крім банкоматів УкрСиббанку та банків-партнерів) у розмірі 1,3% + 7 грн1:

  • на рівнях Start та All Inclusive — для карток Visa Gold, MasterCard Gold, Visa Platinum, MasterCard Platinum, MasterCard Standard;
  • на рівні Start — для карток Visa Classic, Visa Classic Econom.

Важливо! Комісія стягується за операціями, які будуть відображені за картковим рахунком з 21.04.2014 р. Тобто, якщо отримання готівки було здійснено раніше зазначеної дати, а фактичне списання коштів з рахунку відбулося з 21.04.2014, то буде нарахована комісія.

Звертаємо увагу, що за картками MasterCard Debit отримання готівки у банкоматах всіх українських банків залишається безкоштовним.

Також інформуємо, що клієнтам, які обслуговуються на зарплатних пакетах рівнів Start та All Inclusive з можливістю безкоштовного отримання готівки та які не мають жодної активної картки MasterCard Debit, УкрСиббанк безкоштовно випустить картки MasterCard Debit (для можливості отримання готівки в банкоматах інших українських банків без комісії). Про випуск картки власники рахунків будуть повідомлені за допомогою SMS.

1 — комісія вводиться за тими картками, за якими отримання готівки в банкоматах інших українських банків наразі є безкоштовним.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до співробітників відділень АТ «УкрСиббанк» або за телефонами інформаційно-довідкової служби StarContact:


  • 0 800 505 800
    (безкоштовно в межах України);

  • +38044 590 0690
    (у всьому світі).

Поділитися сторінкою: