20.08.2013

Знову в школу! Оформлюй споживчий кредит в УкрСиббанку — виграй електронну книгу

Оформивши споживчий Зелений кредит від УкрСиббанку BNP Paribas Group на товари з 15 серпня по 15 вересня, всі позичальники автоматично беруть участь в акції «Знову в школу» і можуть виграти одну з п’яти електронних книг Pocket Book 613 Basic New, яка стане незамінним помічником як школярам, так і дорослим.

Оформити Зелений кредит можна у всіх магазинах-партнерах. Розіграш призів відбудеться 17 жовтня. Інформація про переможців буде опублікована на сайті.

«Кінець літа традиційно супроводжується підготовкою дітей до школи, що неодмінно веде до великих покупок. Зелений кредит на товари від УкрСиббанку допоможе батькам підготувати своїх дітей до нового навчального року, а можливість виграшу електронної книги стане приємною новиною», — розповідає Володимир Радін, начальник Департаменту продажів продуктів споживчого кредитування УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Всі споживчі кредити УкрСиббанку продаються під торговою маркою «Зелений кредит», основне завдання якої — відповідальне кредитування по відношенню до клієнта.

Поділитися сторінкою: