30.12.2013

Золота осінь в УкрСиббанку

У рамках програми «Золота осінь 2013» УкрСиббанк BNP Paribas Group провів близько 200 днів відкритих дверей для пенсіонерів у різних містах України.

На таких зустрічах всі бажаючі, в теплій атмосфері за чашкою кави, могли обговорити фінансові питання та отримати професійну консультацію.

«УкрСиббанк — відповідальний банк, і турбота про старших людей — справа честі для нас. Влаштовувати для наших найвимогливіших клієнтів свята з музикою, кульками, солодощами та подарунками для нас вже стало доброю традицією. Банк вже кілька років проводить такі дні відкритих дверей і в дружній атмосфері консультує пенсіонерів з фінансових питань», — розповів заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group з питань роздрібного бізнесу Костянтин Лежнін.

З початку вересня близько 10 тис. пенсіонерів відкрили в УкрСиббанку пенсійні рахунки і отримали приємні подарунки — продуктові набори.

Також клієнти, які скористаються пенсійною програмою від УкрСиббанку в період з 16 жовтня 2013 по 15 січня 2014 року, автоматично стають учасниками акції і можуть виграти один з 2000 банних халатів. Перші 1000 халатів вже знайшли своїх власників.

Поділитися сторінкою:

| 1.279 сек. | SQL -578 | 32.94MB