24.07.2014

Зона комфорту для представників СМБ: все більше клієнтів відкривають рахунки в УкрСиббанку

З початку березня 2014 року понад 8 тис. представників середнього і малого бізнесу скористалися акційною пропозицією від УкрСиббанку BNP Paribas Group, відкривши рахунки у рамках тарифних планів «Економ» та «Підприємець».

«Акція дозволила новим клієнтам УкрСиббанку на власному досвіді переконатися у надійності та зручності співпраці зі стабільним міжнародним банком. Всі учасники акції також отримали можливість мінімізувати витрати на

розрахунково-касове
обслуговування, — розповів заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін. — У результаті, за другий квартал 2014 року приріст рахунків у гривні, відкритих представниками середнього та малого бізнесу в УкрСиббанку, склав +51,4% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року».

Тарифні плани «Економ» та «Підприємець» містять оптимальний набір банківських послуг для забезпечення щоденних потреб бізнесу. А висока швидкість проведення платежів і можливість отримати професійну консультацію персонального менеджера дозволяють клієнтам УкрСиббанку підвищувати ефективність управління фінансами своїх підприємств.

Поділитися сторінкою: