18.11.2019

«Зовнішньоторговельний оборот дещо покращився»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Кумулятивний дефіцит поточного рахунку за 12 місяців скоротився у вересні на

7,2% відсоткових
пункти — до

3,7 млрд USD
після незначного розширення в серпні. Відповідна динаміка головним чином була продиктована позитивними змінами в зовнішньоторговельному обороті: при підтримці експорту агропродукції загальний експорт товарів зріс на 11,9% відсоткових пункти, тоді як зростання імпорту сповільнилося до 2% відсоткових пунктів. Ми очікуємо, що дефіцит поточного рахунку за підсумками року складе близько

4 млрд USD
»
, — ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 13 листопада 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням .

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.223 сек. | SQL -574 | 32.93MB