23.08.2019

«Зростання кумулятивного дефіциту поточного рахунку платіжного балансу»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Кумулятивний дефіцит поточного рахунку платіжного балансу (наростаючим підсумком за 12 місяців) в червні, в порівняні з травнем 2019 року, зріс до

3,86 млрд USD
з

3,55 млрд USD
. В річному вимірі (червень 2019 року до червня 2018 року) дефіцит поточного рахунку зріс до

432 млн USD
з

126 млн USD
. Відповідна динаміка, головним чином, була зумовлена погіршенням балансу зовнішньої торгівлі товарами. Зважаючи на зростаючі очікування уповільнення світової економіки, а відповідно і ослаблення попиту на експортні товари України, ризик девальвації гривні до кінця року зростає»,
— ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 14 серпня 2019 р. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням .

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич – керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою: