10.12.2019

«Зростаючий експорт агропродукції сприяє скороченню дефіциту поточного рахунку»: аналітика експертів UKRSIBBANK

«Стан поточного рахунку платіжного балансу в жовтні в чергове покращився: кумулятивний дефіцит за 12 місяців скоротився на 1,6% відсоткових пункти — до

3,7 млрд дол США
. Відповідна динаміка частково пояснює поточне зміцнення гривні, але негативне сальдо все ще залишається надто великим. Ми вирішили залишити без змін наш прогноз щодо курсу гривні до долара США і щодо дефіциту поточного рахунку за підсумками року, але допускаємо, що підсумкові цифри можуть виявитися дещо краще наших очікувань»,
— ключова інформація аналітичного огляду експертів UKRSIBBANK BNP Paribas Group від 5 грудня 2019. Більше інформації: аналітики та даних читайте за посиланням.

Щотижня наші колеги Групи інвестиційного бізнесу, який очолює Сергій Ягнич — Керівник напрямку інвестиційного бізнесу UKRSIBBANK BNP Paribas Group, готують «Ukrainian Capital Markets Weekly».

Наш банк постійно надає клієнтам аналіз гривневих інструментів з фіксованою дохідністю й макроекономічної ситуації в Україні. Аналізу піддаються гривневі суверенні, корпоративні й муніципальні облігації. Аналітика також включає в себе макроекономічні прогнози й оцінку впливу політичних та вагомих корпоративних подій в Україні на економіку та ринки облігацій.

Поділитися сторінкою:

| 1.258 сек. | SQL -573 | 33.36MB