22.05.2013

Звернення до вкладників «ЕРДЕ БАНКУ»

АТ «УкрСиббанк» визначено банком-агентом із виплати відшкодувань від Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (надалі — Фонд) вкладникам АТ «ЕРДЕ БАНК», що перебуває у стадії ліквідації.

Для отримання коштів вкладник або інша особа (представник, спадкоємець тощо) має звернутися до Фонду із заявою про виплату гарантованої суми відшкодування.

Виплати відшкодувань за індивідуальними зверненнями до Фонду будуть здійснюватися за допомогою системи грошових переказів «За мить».

Пропонуємо Вам можливість оформити миттєву картку «Активні гроші плюс» або строковий депозит, аби Ваші кошти продовжили працювати на Вас.

Також за бажанням клієнтів, кошти можуть бути зараховані на картковий рахунок All Inclusive — відкриття карткового рахунку здійснюється безкоштовно.

Для отримання гарантованої суми відшкодування клієнт має звернутися до будь-якого відділення УкрСиббанку та надати наступні документи:

  • паспорт або документ, що його замінює;
  • ідентифікаційний код платника податків.

Виплата відшкодування можлива іншим особам згідно із чинним законодавством при пред’явленні:

  • довіреності;
  • свідоцтва про народження дитини, якщо вклад було відкрито на ім’я дитини.

Звертаємо увагу, що для отримання з каси гарантованої суми відшкодування у розмірі від 10 тис. грн, клієнт має попередньо замовити необхідну суму коштів, зателефонувавши або безпосередньо звернувшись до спеціаліста з операційної діяльності / фінансового консультанта відділення. Для своєчасної підготовки необхідної суми, готівку необхідно замовити не пізніше 14:00 дня, попереднього до дати планового зняття коштів.

Вкладники, які не встигли отримати відшкодування до зазначеної дати закінчення виплат або отримують його як спадщину, мають звертатися безпосередньо до Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Більш детальну інформацію вкладники можуть отримати, звернувшись до інформаційно-довідкової служби УкрСиббанку за телефоном

0 800 505 800
(дзвінки безкоштовні в межах України) або

(044) 590-06-90
.

Звертаємо Вашу увагу, що всі суперечливі питання та інформацію щодо наявності / відсутності Вашого прізвища у Загальному реєстрі вкладників до виплати Ви можете дізнатися виключно у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб:

  • адреса: 01032, Київ, бульв. Тараса Шевченка, 33-б;
  • тел.:

    0 800 308 108
    (безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів).

Поділитися сторінкою:

| 1.193 сек. | SQL -586 | 33.74MB