10 днів у Домінікані всього за 19 грн./міс


09.12.2010

З початком зими в УкрСиббанку розпочалася новорічна акція All Inclusive Paradise. Усі клієнти, які до 31 січня 2011 року оформлять пакетну пропозицію All Inclusive будь-якого рівня, отримають шанс виграти одну з трьох незабутніх подорожей на двох на 10 днів на екзотичному курорті Домінікани за системою All Inclusive. УкрСиббанк передбачив можливість для клієнтів самостійно обрати найбільш зручний час для відвідування цього Карибського острова протягом усього 2011 року.

«У нашому банку вже стало доброю традицією напередодні зимових свят дарувати клієнтам подарунки, і 2010-й рік не став винятком. Цього разу ми підготували особливі призи. Уявіть, 10 днів абсолютного All Inclusive на перлинно-білих піщаних пляжах з екзотичною природою і кришталево чистим морем. Я впевнений, про такий відпочинок мріє багато хто, а наші клієнти зовсім скоро зможуть опинитися у цьому райському куточку», - розповідає начальник Департаменту роздрібних продажів УкрСиббанк BNP Paribas Group Іван Істомін.

Скуштувати справжній All Inclusive від УкрСиббанку просто, для цього необхідно оформити будь-яку з трьох пакетних пропозицій, регулярно оплачувати комісії, а також скористатися послугою інтернет-банкінгу, що входить у пакетну пропозицію. При цьому всі клієнти автоматично стають учасниками розіграшу і на власному досвіді зможуть відчути, наскільки прекрасне життя з All Inclusive.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2010 р.: чисті активи - 44,00 млрд грн., капітал - 4,72 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,17 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,18 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,27 млрд грн. Регіональна мережа нараховує біля 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ "АФ "Саус Стар".

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com