512 українських студентів змагатимуться за звання кращого online банкіра у грі Ace Manager - The Second Set


18.02.2010
Понад півтисячі українських студентів візьмуть участь у міжнародній бізнес грі BNP Paribas Ace Manager - The Second Set.

За результатами реєстрації в грі беруть участь 8133 студентів з 98 країн світу. Найбільша кількість учасників представляють Індію, Туреччину, Італію, Китай, Росію, Україну, Гонконг, Єгипет, Бельгію та Францію. Українська збірна одна з найчисельніших - шосте місце за кількістю серед країн учасниць.

2771 команда з 3 студентів кожна, змагатимуться у віртуальному світі Universe City. Граючи студенти спробують свої сили в якості справжніх банкірів, виконуючи завдання у сфері тенісного бізнесу в режимі реального часу.

Гравці мають допомогти колишній зірці тенісу Джону МакКензі заснувати і розкрутити свою компанію Green Tennis, що займається торгівлею екологічно чистими спортивними товарами.

Студентам необхідно:

- Розробити фінансовий план заснування та розвитку нової компанії (Роздрібний бізнес);
- Надати Джону МакКензі консультації з питань управління нерухомістю та активами (Інвестиційні рішення);
- Підтримати компанію «Green Tennis» у міжнародній діяльності (Корпоративний та інвестиційний бізнес).

Виконуючи ці завдання, студенти повинні демонструвати основні цінності BNP Paribas: оперативність, творчий підхід, самовіддачу, амбіційність.

Основний етап змагання пройде до 17 березня в режимі онлайн на сайті www.acemanager.bnpparibas.com.

Фінал гри відбудеться 14 квітня 2010р. в Парижі. У вирішальному бою візьмуть участь п'ять кращих команд, які приймуть останній виклик перед експертним жюрі: професорами навчальних закладів-учасників та керівниками BNP Paribas.

Приз для команди-переможця - 9 тис. євро. Команди, що займуть 2-е і 3-є місце отримають 3 тис. і 1,5 тис. євро відповідно. Усіх фіналістів також нагородять квитками на тенісний турнір.

Три кращі українські команди незалежно від того, які місця вони посядуть у загальному турнірі, отримають цінні призи від «УкрСиббанку». А учасники найкращої з них зможуть пройти стажування в банку, за результатами якої гравці зможуть обміняти свої студентські квитки на трудову книжку в одному з найбільших українських банків.Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.

BNP Paribas як роботодавець:
Щороку BNP Paribas приймає на роботу талановитих людей. В 2010 BNP Paribas планує працевлаштувати біля 15 000 чоловік по всьому світу, включаючи 3 000 чоловік у Франції. BNP Paribas як роботодавець керується принципом довгострокової інтеграції. Для цього компанія пропонує індивідуальне планування кар’єрного росту, для чого існують спеціальні робочі групи, що допомагають кожному працівнику у його просуванні по службі, мобільності та виборі. Група також пропонує ґрунтовні програми розвитку талантів та навичок.При широкому розмаїтті в межах групи, кар’єрні шляхи розробляються при середньому рівні мобільності в рамках однієї бізнес лінії, кількох бізнес ліній, на інших географічних територіях тощо.Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com