5-річний ювілей дайджесту «УкрСиббанк - Private Banking»


20.05.2010
У травні 2010 року виповнюється п'ять років з моменту виходу першого номеру нформаційно-аналітичного дайджесту УкрСиббанк - Private Banking. За цей час видання не раз змінювало дизайн, з'являлися нові рубрики. При цьому незмінною традицією залишилася актуальна інформація та аналітика тенденцій фінансового ринку.

«Крім важливої аналітичної інформації по ринку, до уваги читачів дайджесту матеріали про продукти і послуги УкрСиббанку та групи BNP Paribas, спеціальні пропозиції та привілеї від партнерів за програмою лояльності, - зазначив Помічник Голови Правління, начальник Департаменту персональних банківських послуг Private Banking УкрСиббанк BNP Paribas Group Олексій Александров. - Радує, що число звернень та відгуків після виходу кожного дайджесту зростає. Це означає, що таке видання необхідно клієнтам».

Додаткову інформацію про щомісячний інформаційно-аналітичний дайджест «УкрСиббанк - Private Banking» можна отримати у персонального менеджера або на сайті www.privatebanking.com.uaДля довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com)– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.05.2010 р.: чисті активи – 46,0 млрд. грн., капітал – 5,9 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 35,4 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 8,1 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 11,6 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com