BNP Paribas хоче стати вуглецево-нейтральною компанією до кінця 2017


15.05.2017


У рамках давньої прихильності до боротьби зі зміною клімату основний акціонер  UKRSIBBSNK - BNP Paribas зобов’язався  стати вуглецево-нейтральною компанією до кінця року з точки зору викидів CO2, пов'язаних з діяльністю компанії.


З 2012 року BNP Paribas вже скоротив  прямі викиди CO2 на 15% на одного працівника, відповідно до мети Групи скорочення на 25% до 2020 року Це досягнення є результатом політики підвищення енергоефективності у будівлях банку, центрів обробки даних, а також оптимізації бізнес-поїздок.


Більше половини всіх викидів СО2 виникають зі споживання електроенергії. Тож BNP Paribas зобов'язалась стати «вуглецево-нейтральною» компанією з використанням тільки низьковуглецевої електроенергії у всіх країнах присутності.


Група також працюватиме, щоб компенсувати викиди CO2, які не можливо уникнути , наприклад, що є результатом поїздок персоналу і споживання природного газу.


Головний виконавчий директор BNP Paribas Жан-Лоран Боннафе сказав: «За останні кілька років ми зробили суттєві кроки щодо політики запобіганню зміни клімату. Наприклад, ми подвоїли фінансування у галузі поновлюваних джерел енергії - до 15 млрд євро до 2020 року. Також припинено фінансування вугільних проектів електростанцій. Нова мета  стати  «вуглецево-нейтральною» компанією зробить наш внесок в обмеження глобального потепління ще більш вагомішим».


З такими зобов'язаннями BNP Paribas зміцнює свої позиції як європейського  банку, що робить найбільш ефективний вклад у досягнення цілей COP21 (21ої Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату) 


Більше інформації https://group.bnpparibas/en/news/bnp-paribas-wishes-carbon-neutral-end-2017