Є контакт! УкрСиббанк відкриває новий контакт-центр у Вінниці


23.06.2014

20 червня УкрСиббанк BNP Paribas Group відкрив двері нового контакт-центру у Вінниці. Перед вибором локації був проведений аналіз привабливості регіонів, і вибір був зроблений саме на користь Вінниці. Новий контакт-центр значно полегшить надання високоякісної інформаційної підтримки для 2,2 млн клієнтів УкрСиббанку по всій Україні.

 

«У контакт-центр УкрСиббанку надходить близько 450 тис. дзвінків на місяць та 20 тис. заявок по споживчому кредитуванню, - зазначив Максим Хорошун, начальник Вінницького регіонального управління контакт-центру. – Щодня ми вдосконалюємо сервіс і культуру обслуговування. Підтвердження тому – величезна кількість престижних нагород, яких удостоєний наш контакт-центр як на національному, так і на міжнародному рівні».

 

Раніше контакт-центр УкрСиббанку двічі, у 2011 і 2013 роках, визнавався найкращим контакт-центром середнього розміру (до 200 операторів) у країнах СНД і Східної Європи за результатами престижного міжнародного конкурсу «Кришталева гарнітура».

 

Дотримуючись стратегії планомірного розширення та підвищення якості обслуговування клієнтів, УкрСиббанк продовжує розвиватися, і свідчення тому – 150 нових робочих місць для молодих спеціалістів в успішній міжнародній компанії.

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.04.2014 р.: чисті активи 23,990 млрд грн, капітал 2,375 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,635 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів 7,926 млрд грн, кошти фізичних осіб 8,461 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.co