Ace Manager 2014: 6-й раунд щорічної міжнародної он-лайн бізнес-гри BPN Paribas Group серед студентів


21.10.2013

BNP Paribas вже шостий рік поспіль проводить on-line змагання серед студентів вузів по всьому світу*. Українські студенти також можуть брати участь у грі, зареєструвавшись до 10 квітня 2014 на сайті acemanager.bnpparibas.com.

 

Цього року стати учасником гри Ace Manager може кожен користувач Інтернет: молоді фахівці, пенсіонери, керівники, але брати участь у фіналі можуть тільки студенти. Протягом трьох тижнів учасники зможуть відчути себе справжніми банкірами, зрозуміти роботу економіки, вивчити механізми світу бізнесу, а також поліпшити свою ділову англійську.

 

Гра Ace Manager 2014 розроблена провідними експертами у фінансовій сфері

BNP Paribas і є частиною стратегії просування бренду і створення іміджу одного aз найкращих роботодавців для студентів у світі.

 

Місія гри

 

Змагання буде проходити у вигаданому місті Universe City, де несподіване відкриття спричинило серію безпрецедентних подій.

 

Під час онлайн-фази гри команди, що складаються з трьох осіб, повинні будуть впоратися з різними завданнями банківської сфери: маркетинг, менеджмент, розвиток бізнесу. Їх місія – запропонувати клієнтам найбільш відповідне рішення для розвитку їх бізнесу.

 

Учасники повинні будуть вирішити складні завдання, пов'язані з основними напрямами діяльності Групи BNP Paribas: роздрібний бізнес, управління активами, корпоративний та інвестиційний бізнес.

 

Програма ігри

 

Гра буде проходити на сайті acemanager.bnpparibas.com англійською мовою. Старт он-лайн етапу запланований на 17 квітня і триватиме до 7 травня 2014

 

Фінал – вирішальне випробування серед п'яти кращих команд перед експертним журі, що складається з викладачів ВНЗ-учасників та топ-менеджерів BNP Paribas, пройде в травні в 2014.

 

 

Програма Ace Manager

- Реєстрація з 15 жовтня 2013 р. За 10 квітня 2014

- Змагання з 17 квітня по 7 травня 2014

- Фінал – травень 2014

- Церемонія нагородження відбудеться наприкінці травня 2014

 

ПРИЗИ

Перше місце: 6 000 євро і поїздка в Париж;

Друге місце: 3 000 євро;

Третє місце: 1 500 євро.

Усі фіналісти отримають квитки на тенісний турнір.

 

 

У четвертій грі Ace Manager взяло участь більше 19 000 студентів з 136 країн на п'яти континентах. Щорічно понад мільйон студентів дізнаються про бренд BNP Paribas завдяки грі. Сайт Ace Manager налічує більше 600 000 відвідуваннь, а сторінка в фейсбуці - 27 309 фанів.

 

Більше 70% персоналу BNP Paribas працюють за межами Франції. У Групі працюють талановиті співробітники більш ніж 300 напрямків зі всього світу з різним досвідом роботи та кваліфікацією.

 

Політика підбору персоналу Групи BNP Paribas

 

BNP Paribas постійно шукає талановитих співробітників. У 2014 р. Група планує залучити 18 000 нових співробітників, у тому числі 1 000 у Франції. Також Група щорічно приймає понад 260 молодих фахівців по всьому світу в рамках програми VIE (волонтерська робота за кордоном) і пропонує стажування більш ніж 1 100 студентам старших курсів у Франції. Група розуміє, як студентам важливо мати безпосереднє уявлення про роботу, і планує залучити в 2014 р. 1 650 студентів для стажуання на всіх рівнях.

 

Група веде активну рекрутингову політику і пропонує широкі можливості просування по кар'єрних сходах. Банк пропонує тренінги підвищення кваліфікації. Завдяки різноманітності посадових обов'язків співробітники Групи можуть будувати кар'єру в межах однієї бізнес-лінії/департаменту або в різних бізнес-напрямках і підрозділах в ряді країн.

 

 

_____________________

* Студенти вищих навчальних закладів, які навчаються за програмою "бакалавр" і "магістр", вік до 26 років

 


 

 

Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

 

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Мар’яна Лилик mariana.lylyk@ukrsibbank.com