Ace Manager 2015: 7-й раунд міжнародної онлайн-гри BNP Paribas Group серед студентів


27.10.2014

Уже сьомий рік BNP Paribas запрошує студентів взяти участь в онлайн-грі, розробленій для просування бренду групи в університетах усього світу. У грі, спрямованій  на вивчення банківського сектору, можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів (за програмою підготовки бакалаврів і магістрів), яким іще не виповнилося 26 років. Також  як  виняток  цього  року  7-й  раунд  Ace  Manager  доступний усім бажаючим. У грі зможуть взяти участь усі бажаючі. Проте лише студенти, які створили команду з 3 осіб (до 26 років), зможуть претендувати на включення  до  світового  рейтингу,  участь  у  фінальному  раунді  та  нагороди.   BNP Paribas надасть можливість відчути себе справжніми банкірами, зрозуміти, як працює реальна економіка, та вивчити механізми світу бізнесу. І, безсумнівно, у кожного буде можливість поліпшити свої навички володіння діловою англійською та отримати унікальний досвід у 3D-форматі протягом 17 днів.

 

Цьогорічні новинки

 

З метою дотримання особливостей кожного регіону (Азія, Європа, Північна та Південна Америка) буде проведено дві сесії. Студенти зможуть взяти участь у кожній сесії. За їх результатами топ-10 команд будуть відібрані для участі в заключному турі, який відбудеться на початку липня 2015 року.

 

На початку 2015 року платформа «Центр знань» буде доступна на Acemanager.bnpparibas.com, де студенти зможуть знайти тематичні дослідження попередніх років, що дозволить їм отримати повніше уявлення про суперників. Кожне тематичне дослідження буде представлено з детальним описом рішення та доповнено навчальними матеріалами.

 

Студентам також запропонують вікторини на фінансову тематику та персональні сторінки, створені експертами групи BNP Paribas, що дозволить краще зрозуміти напрями діяльності банку.

 

Гра Ace Manager 2015 розроблена за участі провідних експертів BNP Paribas таким чином, щоб зробити банк максимально привабливим для молоді. BNP Paribas прагне стати одним із найпривабливіших роботодавців серед студентів у всьому світі. Для популяризації бізнес-гри у провідних університетах і коледжах була передбачена міжнародна мережа «амбасадорів».

 

 

ГРА ТА ЇЇ МІСІЯ

 

Гра відбувається в уявному місті Юніверс-Сіті, де несподіване відкриття породжує низку небувалих подій... Протягом онлайн-етапу команди-учасниці у складі трьох студентів зможуть перевірити свої здібності у виконанні різних завдань з банківської сфери: маркетингу, менеджменту або розвитку бізнесу. Завдання полягає в тому, щоб запропонувати клієнтові рішення, що найбільше сприяє розвитку його бізнесу.

 

Під час гри учасники зіштовхнуться з численними складними завданнями, пов'язаними з основними напрямами діяльності групи BNP Paribas: роздрібний бізнес, управління активами, а також корпоративний та інвестиційний бізнес.


ЕТАПИ ЗМАГАННЯ  


Гра проводиться англійською мовою. Аби охопити більшу кількість фінансових питань, буде відкрито дві сесії для студентів.

 

Реєстрація доступна на сайті acemanager.bnpparibas.com.

 

Важливі дати

 

Перша сесія:

Реєстрація: 15 жовтня 2014 р. – 2 квітня 2015 р.

Онлайн-етап: 10 квітня 2015 р. – 27 квітня 2015 р.

 

Друга сесія:

Реєстрація: 2 квітня 2015 р. – 22 травня 2015 р.

Онлайн-етап: 1 червня 2015 р. – 16 червня 2015 р.

 

Фінал: липень 2015 р.

Церемонія нагородження: середина липня 2015 р.

 

У фіналі команди розсудить експертне журі у складі  поважних колишніх викладачів університетів-учасників і вищого керівництва BNP Paribas.

 

ПРИЗИ

Усі фіналісти отримають грошові призи:

- Перше місце: 6 000 євро та подорож до Парижу;

- Друге місце: 3 000 євро;

- Третє місце: 1 500 євро.

Також усі фіналісти отримають квитки на тенісний турнір.

 

У попередній грі взяли участь більше 22 000 студентів із 145 країн на п’яти континентах. Веб-сайт Ace Manager нараховує більше 400 000 відвідувань, а сторінка у Facebook – 36 000 фанів.


Більше 70% персоналу BNP Paribas знаходиться за межами Франції. У Групі працюють талановиті співробітники з усього світу у більше ніж 300 спрямуваннях.

 

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.08.2014 року: чисті активи – 26,660 млрд грн, капітал – 1,836 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 18,661 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 9,653 млрд грн, кошти фізичних осіб – 9,249 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 75 країнах світу, нараховує близько 185 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com