Ace Manager - Четвертий сет


09.12.2011

BNP Paribas вже четвертий рік поспіль проводить on-line змагання серед студентів вузів по всьому світу. Українські студенти також можуть брати участь в грі зареєструвавшись до 15 лютого 2012 на сайті acemanager.bnpparibas.com. Гра розроблена співробітниками BNP Paribas і є частиною стратегії просування бренду та створення іміджу одного з кращих роботодавців у світі.

 

Змагання буде проходити у вигаданому місті Universe City, де несподіване відкриття спричинило серію безпрецедентних подій пов'язаних зі світом тенісу.

 

Під час онлайн-фази гри студенти зможуть проявити свої професійні вміння в різних сферах банківської діяльності, вирішуючи ряд «бізнес-задач». Їх місія полягає в тому, щоб допомогти клієнтам і запропонувати найбільш вигідне рішення для розвитку їх бізнесу.

 

Команди, що складаються з трьох осіб, повинні будуть впоратися з завданнями, пов'язаними з основними напрямками діяльності BNP Paribas: роздрібний бізнес, управління активами, корпоративний та інвестиційний бізнес.

 

Перший етап гри пройде з 20 лютого по 20 березня 2012 року на сайті acemanager.bnpparibas.com. Фінал - вирішальне випробування серед п'яти кращих команд перед експертним журі, що складається з викладачів вузів-учасників та топ-менеджерів BNP Paribas, пройде у квітні 2012 в Парижі.

 

Усі фіналісти зможуть пройти стажування в BNP Paribas, отримають квитки на тенісні турніри, а також будуть нагороджені грошовими призами: перше місце € 9000, друге - € 3000, третє - € 1500.

 

Для поліпшення привабливості іміджу Групи серед найкращих університетів та навчальних закладів світу використовуються зв'язки зі світом тенісу, спонсором якого BNP Paribas виступає майже 40 років.

 

Група веде активну рекрутингову політику та пропонує широкі можливості кар'єрного зросту. Більше 60% персоналу і клієнтів BNP Paribas знаходяться за межами Франції. Група працює у 80 країнах і шукає персонал по всьому світу. У 2012 році BNP Paribas планує прийняти на роботу 20 000 нових співробітників, 3 000 з яких - у Франції.

 

Зазначимо, що у попередньому етапі Ace Manager брало участь понад 12 000 студентів зі 150 країн світу, понад мільйон познайомилися з брендом BNP Paribas, більше 370 000 користувачів відвідало інтернет-сторінку змагання Ace Manager, а тематична спільнота на Facebook налічує майже 7 000 фанів. http://www.facebook.com/BNPParibas.AceManager?ref=ts

 
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2011 р.: чисті активи - 41,23 млрд грн., капітал - 2,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 23,84 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,40 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ "АФ "Саус Стар".

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА -» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com