Ace Manager залучає все більше українських студентів


30.11.2010

За підсумками першого місяця реєстрації в on-line змаганні Ace Manager, Україна посідає 4-е місце за кількістю студентів, що бажають брати участь у першій банківській електронній грі. А Київський національний економічний університет потрапив до десятка ВНЗ світу, студенти яких найбільш активно реєструються у грі.

На даний момент заявки на участь подали вже понад 2 200 молодих і перспективних студентів з усього світу. Студенти, які сформували команди з 3 осіб, будуть змагатися за головний приз - €9000, ті що займуть друге місце отримають €3000, а третє – €1500. Крім цього, 5 кращих команд будуть запрошені до Парижу на фінальну гру. На додаток усі фіналісти отримають квитки на тенісні турніри і зможуть пройти стажування у BNP Paribas.

На даний момент триває реєстрація студентів на сайті www.acemanager.bnpparibas.com. Перший етап гри пройде з 15 лютого до 15 березня 2011 року. Фінал - вирішальне випробування серед п'яти кращих команд перед експертним жюрі, що складається з викладачів вузів-учасників та топ-менеджерів BNP Paribas, пройде у квітні 2011 в Парижі.

Минулого року у грі Ace Manager брало участь понад 8 000 студентів з 100 країн світу, більш мільйона познайомилося з брендом BNP Paribas, майже 200 000 користувачів Інтернет відвідало сторінку змагання Ace Manager, а тематичне співтовариство на Facebook налічує ,більш ніж 2 400 фанів. www.facebook.com/BNPParibas.AceManager

Для довідки:

BNP Paribas як роботодавець
Щороку BNP Paribas проводить пошук нових талантів. У 2009 році Група BNP Paribas прийняла на роботу приблизно 15 000 чоловік по всьому світу, включаючи 3 000 чоловік у Франції. Перед офіційним працевлаштуванням BNP Paribas дає можливість сотням людей взяти участь у волонтерських програмах і надає більше 1 500 річних стажувань у Франції для випускників вузів. Група також активно впроваджує програми «Вчися, працюючи» і в цьому році приймає близько 1 200 осіб у рамках даних ініціатив. Більш детальна інформація на сайті: www.careers.bnpparibas.com

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії. 
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


 АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій.  Станом на 01.11.2010 р.: чисті активи - 44,00 млрд грн., капітал - 4,72 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,17 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,18 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,27 млрд грн. Регіональна мережа нараховує біля 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». 
 


Пресс-служба УкрСиббанка: +38 044 201 22 71
Татьяна Шикерявая T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Виктория Томин Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасия Сергиенко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com