Ace Manager – зареєструйся до 15 лютого та змагайся за призовий фонд 13,5 тис. євро


26.01.2012

Українські студенти активно реєструються для участі в он-лайн змаганні Ace Manager. Україна, за результатами реєстрації, посідає 7 місце серед 88 країн учасниць за кількістю бажаючих взяти участь у банківській електронній грі.

Найініціативніші студенти Київського національного економічного університету, Національного університету ім. Т. Г. Шевченка, Харківського національного економічного університету та Одеського державного економічного університету.

 

Українські студенти четвертий рік поспіль активно беруть участь у змаганні Ace Manager. І з кожним роком кількість зареєстрованих збільшується. Щоб виконати завдання, конкурсанти вирішуватимуть цілу низку завдань, пов'язаних з BNP Paribas у трьох основних сферах: роздрібний бізнес, інвестиційні рішення, а також корпоративні та інвестиційні банківські послуги.

 

Перший етап гри пройде з 20 лютого по 20 березня 2012 року на сайті acemanager.bnpparibas.com. Фінал - вирішальне випробування серед п'яти кращих команд перед експертним журі, що складатиметься з викладачів вузів-учасників та топ-менеджерів BNP Paribas, пройде у квітні 2012 у Парижі.

 

Усі фіналісти зможуть пройти стажування у BNP Paribas, отримають квитки на тенісні турніри, а також будуть нагороджені грошовими призами: перше місце € 9000, друге - € 3000, третє - € 1500.

 

Учасниками гри можуть бути тільки студенти ВНЗ віком до 26 років. Для цього їм необхідно зареєструватися на сайті acemanager. bnpparibas.com до 15 лютого 2012 року.

 

УкрСиббанк BNP Paribas Group бажає українським студентам удачі. Нехай головний приз змагання дістанеться саме українській команді!

 

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.01.2012 р.: чисті активи - 32,86 млрд грн., капітал - 1,25 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 20,52 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 13,10 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,21 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1550 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з банків з найвищим рейтингом у світі*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА-» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's».


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com