УкрСиббанк обрано агентом ФГВФО на 2015-2016 роки


09.07.2015
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб визначився з переліком банків-агентів для проведення виплат компенсацій клієнтам збанкрутілих фінустанов. Як повідомляє ФГВФО, окрім УкрСиббанку BNP Paribas Group до переліку потрапили ще 18 банків для проведення виплат у 2015-2016 роках відповідно до рішення виконавчої дирекції Фонду від 30 червня 2015 року.

Згідно з повідомленням ФГВФО, вищезазначені банки відповідають вимогам до банків-агентів з точки зору надійності та достатньої ліквідності. 

«Співробітництво з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб надзвичайно важливе для нас та є чітким сигналом про довіру до нашого банку, – говорить Костянтин Лежнін, заступник голови правління з питань роздрібного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Усі розуміють, що довіра сьогодні – це ключовий фактор при виборі банку. Ми пропонуємо надійність великого міжнародного банку, оскільки BNP Paribas має найвищий рейтинг надійності серед усіх представлених в Україні банків – це особливо важливий фактор для клієнтів, яким довелося зіткнутися з проблемними фінустановами».


За час успішної співпраці з Фондом гарантування вкладів УкрСиббанк забезпечив виплати гарантованих сум відшкодувань 71 тисячі вкладників на загальну суму близько 4 млрд грн (95% від перерахованої Фондом суми).


УкрСиббанк працював над виплатами вкладникам майже двох десятків банків по всій Україні. Серед основних: VAB банк, Форум банк, Реал банк і СityCommerce Bank.


«До 30% від усіх клієнтів, які звернулися за отриманням гарантованої суми відшкодування коштів, продовжили співпрацю з банком, – відзначає Костянтин Лежнін. – Більшість із них перерозміщують отриману суму на депозит, фактично залишаючи кошти у нас. Для таких клієнтів пропонуються спеціальні програми з підвищеною ставкою. Так, зокрема, вкладникам СityCommerce Bank, одного з останніх банків, по якому ми проводили виплати, пропонувалася надбавка у розмірі + 3% до базової ставки по депозиту при перерозміщенні коштів. Однак, як я вже сказав, не це основний чинник, який схиляє клієнтів на нашу користь».