АТ «УкрСиббанк» завершив прийом заявок інвесторів на купівлю облігацій серії Е ПАТ «ДОЧІРНЬОГО БАНКУ СБЕРБАНКУ РОСІЇ»


07.02.2011

АТ «УкрСиббанк» повідомляє, що прийом заявок інвесторів на купівлю облігацій АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ» серії Е завершено. Папери будуть продані вітчизняним і зарубіжним інвесторам. На даний момент кінцевими покупцями 51% загального обсягу випуску виступили зарубіжні інвестори. Облігації розміщені з прибутковістю нижче встановленої номінальної: середньозважена проста прибутковість розміщення склала 12,61% при мінімальній запропонованій інвесторами прибутковості 11,95%. Продаж облігацій інвесторам відбувалася через АТ «УкрСиббанк» та АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ»

Основні параметри випуску:

• Обсяг емісії: 750 000 000,00 гривень;
• Відкрите (публічне) розміщення;
• Номінал однієї облігації: 1 000 гривень;
• Процентний дохід для першого-восьмого процентних періодів: 12,75% річних у гривні;
• Процентний період: 91 день;
• Термін обігу: після реєстрації ДКЦПФР звіту про результати розміщення облігацій та видачі свідоцтва про реєстрацію випуску і до 17 січня 2013 року;
• Депозитарій: ВАТ «ВДЦП»;
• Менеджер випуску: АТ «УкрСиббанк»;
• Платіжний агент: АТ «СБЕРБАНК РОСІЇ»
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.12.2010 р.: чисті активи - 47,83 млрд грн., капітал - 4,70 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,44 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 8,25 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,41 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в Єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com