BNP Paribas – перший європейський банк, який уклав партнерські угоди з Facebook, Google, LinkedIn і Twitter


17.07.2015


16 липня група BNP Paribas оголосила підписання угод про співпрацю на міжнародному рівні з Facebook, Google, LinkedIn і Twitter. Ці угоди прискорять digital-перетворення банку, що дозволить ефективніше управляти новими можливостями для бізнесу.


Для BNP Paribas співпраця з Google – це підвищення доступності послуг банку для максимальної кількості людей і можливість адаптувати продукти з урахуванням потреб клієнтів.


BNP Paribas був першим банком, який запустив обслуговування клієнтів через Google+ ще в 2013 році. Щорічно система обробляє до 110 мільйонів запитів за темами, пов'язаними з брендами BNP Paribas у світі. Крім того, канал Групи на YouTube сьогодні переглядають 28 мільйонів користувачів.


Угода про співпрацю з Twitter сприятиме digital'ізаціі бізнесу BNP Paribas і відкриє банку нові горизонти, особливо з точки зору використання публічних даних Twitter.


BNP Paribas першим з-поміж французьких банків створив власний профіль у Twitter ще у 2009 році. 24 лютого цього року Група успішно брала участь у твіт-акції #YourJob, спрямованій на залучення молодих талантів.


У свою чергу, співпраця з Facebook дозволить Групі отримати вигоду від доступу до міжнародної комунікаційної платформи з 1,44 млрд активних користувачів. Сьогодні сторінки банку мають 3,6 млн прихильників, а спільнота WeAreTennis об'єднує 1,1 млн шанувальників гри по всьому світу. Додамо, що кількість фанів сторінки УкрСиббанку BNP Paribas Group сьогодні одна з найбільших серед українських банків та становить понад 16000, невпинно зростаючи з кожним днем.


Нарешті, співпраця з LinkedIn дозволяє Групі розширити рамки LinkedIn Talent Solutions і «підштовхнути» розвиток B2B бізнесу за допомогою LinkedIn Marketing Solutions і LinkedIn Sales Solutions.


Таке широке digital-партнерство – це частина «відкритої інноваційної екосистеми» BNP Paribas. І хоча дані угоди знаменують надважливий етап в digital-трансформації банку, важливо відзначити, що спецпроекти з підтримки стартапів існували у банку ще з 2002 року. Крім того, у червні минулого року банк запустив перший міжнародний інноваційний Hackathon одночасно в п'яти країнах.


Оригінальна новина: http://www.bnpparibas.com/en/news/press-release/bnp-paribas-first-european-bank-partner-facebook-google-linkedin-and-twitter-goal