BNP Paribas Group виділить 165 млн. ієн для надання допомоги постраждалим в Японії


25.03.2011

BNP Paribas Group виділить організації Червоного Хреста в Японії 100 млн. єн, що становить 1,2 млн. дол. або 885 тис. євро, з метою в найкоротший строк надати підтримку Японії для подолання наслідків лиха та відновлення країни. Крім цього, дві дочірні компанії BNP Paribas Group: BNP Paribas Assurance і Bank of the West пообіцяли пожертвувати 50 млн. єн (600 тис. доларів США або 442 500 євро) і 15 млн. єн (200 тис. доларів США та 140 тис. євро) відповідно. Таким чином, загальна сума, виділена Групою BNP Paribas Group для надання допомоги Японії, складає 165 млн. єн. Також Група BNP Paribas по всьому світу організувала внутрішню благодійну програму для надання матеріальної підтримки країні і заохочує пожертви від своїх співробітників.

«Подумки ми разом з народом Японії і з дев'ятьма сотнями наших співробітників, які наразі знаходяться в Токіо, - заявив Головний виконавчий директор BNP Paribas Group Бодуан Про. - Від імені 200 тисяч співробітників Групи ми хочемо висловити своє співчуття Японії і взяти участь у програмі підтримки. Наш банк має значний вплив у Японії, незмінно піклується про своїх клієнтів і грає важливу роль на фінансових ринках Японії, які є ключовими для забезпечення дієздатності економіки країни. Ми хочемо приєднатися до підтримки цієї сміливої нації в подоланні наслідків жахливої трагедії, що обрушилася на країну».
Для довідки:

 
BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.Пресслужба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com