«BNP Paribas» представляє «Другий сет гри Ace Manager»: другий випуск професійної сюжетної комп’ютерної гри в режимі реального часу


20.10.2009
Група «BNP Paribas» представляє «Другий сет гри Ace Manager», другий випуск професійної сюжетної комп’ютерної гри. Учасниками міжнародної гри можуть стати студенти університетів (бакалаври та магістри) до 26 років.
 
«Другий сет гри Ace Manager» розроблений при сприянні банкірів «BNP Paribas» та втілює в собі стратегію покращення репутації Групи «BNP Paribas» та залучення молодих спеціалістів за межами Франції для того, щоб стати вибором номер 1 серед роботодавців для студентів в усьому світі.
 
В інтерактивному режимі команди-учасниці з трьох студентів кожна випробують свої сили у змаганні, організованому на економічних засадах гри в теніс, виконуючи різні банківські операції. Крім цього, студенти мають продемонструвати свої вміння втілювати цінності Групи «BNP Paribas»: оперативність, творчий підхід, цілеспрямованість та самовіддачу.
 
МІСІЯ: допомогти Джону МакКензі, колишній зірці тенісу, розкрутити його компанію «Green Tennis INC.», яка продає екологічно безпечні спортивні товари.
Умови змагання – студенти мають:
 
Розробити фінансовий план створення та розвитку нової компанії (Корпоративний та інвестиційний бізнес)
 
Надати Джону МакКензі консультаційні послуги з питань управління нерухомістю та активами (Інвестиційні рішення)
 
Надати підтримку компанії «Green Tennis INC.» в розвитку її міжнародноїдіяльності (Роздрібний бізнес)
 
Виконання цих трьох завдань допоможе студентам зрозуміти три основні напрямки діяльності Групи: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та інвестиційний бізнес.
 
Міжнародні змагання будуть проводитися англійською мовою та розпочнуться першим інтерактивним етапом, що триватиме з 17 лютого до 17 березня 2010 року, на сайті acemanager.bnpparibas.com.
 
«Другий сет гри Ace Manager» завершиться урочистим фіналом у Парижі в середині квітня 2010 року, в якому візьмуть участь п’ять найкращих команд. Претенденти боротимуться в останньому змаганні перед експертним журі, до складу якого увійдуть представники учбових закладів учасників та вищого керівництва «BNP Paribas».
  • Команди-фіналісти будуть нагороджені призами:
Перше місце – 9 000 євро
 
Друге місце – 3 000 євро
 
Третє місце – 1 500 євро
 
Усі фіналісти отримають квитки на тенісний турнір.
 
Реєстрація студентів розпочинається 20 жовтня 2009 року на сайті acemanager.bnpparibas.com.
 
З метою підвищення іміджу та привабливості серед найкращих університетів та навчальних закладів «BNP Paribas» скористалася своєю репутацією у світі тенісу, де вона може по праву похвалитися своїм 37-річним досвідом реалізації міжнародних спонсорських програм. Група веде активну рекрутингову політику та пропонує цікаві можливості професійного розвитку. Компанія представлена в більш, ніж 85 країнах та нараховує понад 60% співробітників та клієнтів за межами свого первісного внутрішнього ринку. «BNP Paribas» проводить набір співробітників з різною освітою по всьому світі та пропонує більше 300 шляхів розвитку кар’єри. «BNP Paribas» також надає всім своїм співробітникам перспективи міжнародного кар’єрного росту, тим самим посилюючи різноманітність трудових ресурсів.
 
У 2010 році Група «BNP Paribas» планує працевлаштувати близько 15 000 осіб у всьому світі.
 
Втілюючи велику кількість ініціатив, Група «BNP Paribas» сприяє стабільному розвитку. Соціальна відповідальність – це не просто питання благодійності для «BNP Paribas», це, скоріше, управлінський обов’язок, який охоплює усі аспекти організації компанії, її персонал та напрямки діяльності: економічні, соціальні та екологічні.
 
Число учасників першого випуску гри Ace Manager перевищило 4 000 студентів з 106 країн та 5 континентів. Понад 700 000 студентів з усього світу познайомилися з брендом BNP Paribas, а кількість відвідувачів сайту Ace Manager сягнуло 200 000 чоловік.
 
В рамках даного глобального проекту Група «BNP Paribas» тісно співпрацює з компанією «TBWA\\Corporate».
 
Для довідки:
 
«BNP Paribas» (www.bnpparibas.com) – один з 6 найбільших банків у світі за версією міжнародної рейтингової агенції «Standard & Poor’s»*. Група представлена в 85 країнах, нараховує понад 205 000 співробітників, включаючи 165 200 в Європі, та виступає європейським лідером на ринку фінансових послуг. Група займає провідні позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та інвестиційний бізнес та має чотири внутрішні ринки роздрібних банківських послуг в Європі: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. «BNP Paribas» також займає суттєві позиції в США та сильні позиції в Азії та країнах, що розвиваються.
* в межах своєї категорії
 
Про Групу «BNP Paribas» та політику набору персоналу
 
Кількість персоналу «BNP Paribas» перевищує 205 000 співробітників у 85 країнах, котрі працюють у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та інвестиційний бізнес. Розгалужена мережа та широка сфера діяльності дозволяє Групі надавати своїм співробітникам широкі та різноманітні можливості кар’єрного росту на міжнародному рівні.
 
Щороку «BNP Paribas» приймає на роботу багатьох талановитих спеціалістів. У 2008 році чисельність персоналу зросла на 26 000 співробітників, 4 700 з яких у Франції. Перед офіційним працевлаштуванням компанія «BNP Paribas» також пропонує сотні волонтерських програм та понад 1 500 програм стажування на рік для випускників вузів у Франції. Група також активно реалізує програми «Навчайся, працюючи» і в цьому році кількість учасників даних програм збільшилася на 1 000 осіб, сягнувши в загальній кількості 1 700 осіб. У наступному 2010 році Група планує додатково прийняти 1 200 нових учасників.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com