BNP Paribas визнано «Банком року» за версією журналу International Financing Review


24.12.2012

Авторитетний журнал International Financing Review (IFR) визнав BNP Paribas «Банком року». Видання IFR заявило: «Дії французького банку в умовах кризового 2011-го були зразковими. Нарешті знайшовся банк, який у розпал бурі зумів діяти швидко, безстрашно і мудро».

 

Переживаючи постійний тиск протягом усього 2012 року, Групі BNP Paribas вдалося продемонструвати неабияку стійкість: успішно знижено частку позикових коштів без відпливу зменшення кількості клієнтів, забезпечено доступ до альтернативних джерел фінансування, здійснено стратегічні зміни і водночас збережено стратегію розвитку. Видання визнало BNP Paribas «Банком року» завдяки радикальному рішенню, яке ухвалила Група, — збільшити частку капіталу і підвищити ліквідність при одночасному скороченні зважених за ризиком активів і запуску першого етапу змін корпоративної й інвестиційної стратегії.


«Для нас велика честь отримати таку престижну нагороду. Я хотів би подякувати виданню IFR за те, що вони віддали пальму першості саме нам. Також я хотів би подякувати нашим клієнтам по всьому світу. Результат самовідданості наших працівників — задоволення наших клієнтів», — заявив Жан-Лоран Бонафе, головний виконавчий директор BNP Paribas.

 

Сьогодні BNP Paribas входить до числа міжнародних банків з найкращими показниками капіталу. З моменту створення банк стабільно демонструє високу прибутковість. Це дозволяє Групі розвиватися далі та надавати високоякісні послуги клієнтам у всьому світі.


«Ця нагорода відображає нашу оперативність, самовіддачу й успішність нашої збалансованої і диференційованої моделі корпоративного та інвестиційного бізнесу, побудованої на принципах довгострокових стосунків з клієнтами», — додає Ален Папіас, керівник корпоративного й інвестиційного бізнесу BNP Paribas Group. 

 

 

 

 

 

Для довідки:

International Financing Review (www.ifre.com) — щотижневе видання, яке входить до складу Thomson Reuters і спеціалізується на інвестиційній банківській діяльності, зокрема на міжнародних облігаціях, борговому фінансуванні, синдикованих кредитах, ринках капіталу і конвертованих цінних паперах, розвиткових ринках і деривативах. Штаб-квартира видання міститься в Лондоні і має представництва в Токіо, Гонконзі, Нью-Йорку, Бостоні, Франкфурті, Сінгапурі та Сіднеї.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.09.2012 р.: чисті активи - 28,62 млрд грн., капітал - 2,62 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 17,02 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,36 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,94 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com