BNP Paribas - «Всесвітній банк 2008» та «Кращий банк в Західній Європі» за версією The Banker


08.12.2008
BNP Paribas, головний акціонер УкрСиббанку, визнаний лідером ділової преси - журналом The Banker «Всесвітнім банком 2008» та «Кращим банком в Західній Європі». Також The Banker відзначив УкрСиббанк як «Кращий банк в Україні».

Бодуан Про, Головний виконавчий директор BNP Paribas відзначив: «BNP Paribas виробила сильну модель бізнесу багато в чому завдяки відмінним представництвам за кордоном і професійному персоналу. Навіть в умовах нестабільності грамотна політика управління ризиками і якісний контроль витрат дозволяють групі органічно зростати. Так нещодавно придбання Fortis стало для BNP Paribas унікальною можливістю розширити присутність в Європі та стати найбільшим банком за депозитами в Єврозоні».

Нагороди The Banker вручалися комерційним банкам, які гідно прийняли виклики фінансової кризи, використовуючи особливі знання та експертизу. Журнал відзначив, що в нестабільний рік модель BNP Paribas продемонструвала високий рівень стабільності та гнучкості. Група також досягла успіху в ключових перспективних областях розвитку, швидко визначила і використовувала можливості, що відкрилися.


Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (
www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com