УкрСиббанк BNP Paribas Group – лідер інвестиційного ринку України за версією Cbond Awards CIS 2015


26.05.2015

22 травня в Баку у межах XII Облігаційного конгресу країн СНД і Балтії відбулася щорічна церемонія вручення премій Cbonds Awards CIS 2015.


УкрСиббанк BNP Paribas Group відзначено одразу в двох номінаціях: друге місце в номінації «Краща аналітика за фінансовими ринками України» і третя позиція у номінації «Кращий інвестиційний банк України». Варто відзначити, що УкрСиббанк став найкращим інвестиційним банком серед фінзакладів з універсальною ліцензією.


«Основна стратегія інвестиційного бізнесу УкрСиббанку – чіткий розподіл власних і клієнтських операцій у суворій відповідності до французького банківського законодавства, – зазначив Сергій Ягнич, начальник центру інвестиційного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group. – Ми послідовно робимо акцент на клієнтських операціях з низьким рівнем ризику, розуміючи, що саме довіра клієнтів є головним нашим надбанням».


Cbonds Awards CIS – щорічна премія для учасників боргового ринку. Переможці у ній визначаються за допомогою онлайн-опитування. За час існування премії її призерами були представники українського, казахського та російського боргових ринків.


cbonds2..jpgДля довідки: 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.03.2015 року: чисті активи – 34,697 млрд грн, капітал – 1,461 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 21,088 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 12,097 млрд грн, кошти фізичних осіб – 10,665 млрд грн, банк обслуговує понад 2,5 млн клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 450 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 187 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів і 1 мільйон підприємців у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році. 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com