EMEA Finance назвав УкрСиббанк кращим іноземним банком в Україні


19.04.2012

УкрСиббанк BNP Paribas Group удостоєний почесної нагороди «Кращий іноземний банк в Україні» від провідного міжнародного бізнес-видання EMEA Finance у рамках конкурсу «Європейська банківська премія 2011» («Europe Banking Awards 2011»). Це вже третя нагорода від EMEA Finance: звання «Кращий іноземний банк в Україні» УкрСиббанк отримав і у 2009-2010 роках. Також цього року УкрСиббанк вперше удостоєний нагород «Кращий інвестиційний банк в Україні» та «Кращий брокер в Україні».

 

«Нагорода «Кращий іноземний банк в Україні», якою авторитетне видання EMEA Finance нагороджує УкрСиббанк третій рік поспіль, свідчить про його стабільний розвиток, фінансову стійкість і провідну роль на ринку країни. Нам приємно, що надійність банку, відмінна якість продуктів і послуг, інноваційність та технологічність вкотре підтверджені провідними міжнародними експертами», - зазначив Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Філіп Жоаньє.

 

«Отримані нагороди «Кращий інвестиційний банк в Україні» та «Кращий брокер в Україні» особливо цінні тим, що були досягнуті у непростий для світової та української економіки період. У минулому році ми провели кілька знакових угод і з оптимізмом дивимося у майбутнє, прагнучи забезпечити клієнтам інвестиційного бізнесу найбільш повний та якісний перелік послуг», - прокоментував Заступник Голови Правління з ринків капіталу УкрСиббанку BNP Paribas Group Франсуа Жіро.

 

 

Про банк > Нагороди банку

 

emea_finance_medium.gif

Для довідки:


Міжнародний журнал EMEA Finance (www.emeafinance.com) - видавництво, що спеціалізується на фінансових подіях та досягненнях в країнах Європи, Близького Сходу та Африки - входить у видавничу групу Exporta group. Матеріали видання присвячені новинам ринків капіталу, аналізу найбільших операцій і тенденцій економічного розвитку країн Європи, Близького Сходу і Африки. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні.

 

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.04.2012 р.: чисті активи - 29,86 млрд грн., капітал - 1,23 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 19,22 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,36 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,17 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.
 


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com