EMEA Finance назвав УкрСиббанк кращим іноземним банком в Україні


20.04.2011

 

Міжнародний журнал EMEA Finance - провідне бізнес-видання Європи, Близького Сходу та Африки, назвав УкрСиббанк кращим іноземним банком в Україні в 2010 р. у рамках конкурсу «Європейська банківська премія» («Europe Banking Awards»).

«Здобуття УкрСиббанком високої оцінки авторитетного видання EMEA Finance свідчить про визнання міжнародним співтовариством його фінансової стійкості, стабільного розвитку та провідної ролі на ринку країни. Таким чином, експерти підтвердили надійність, конкурентоспроможність і відмінну якість продуктів банку», - зазначив відповідальний за розвиток бізнесу BNP Paribas в Україні Філіп Жоаньє.

Це вже друга нагорода від EMEA Finance: у 2009 році УкрСиббанк також отримав звання «Кращий іноземний банк в Україні». Крім цього, Global Finance вже чотири роки поспіль 2007-2010 р.р. визнає УкрСиббанк найкращим в Україні.

 

 

Про банк > Нагороди банку

Для довідки:

Міжнародний журнал EMEA Finance входить у видавничу групу Exporta group, матеріали видання присвячені новинам ринків капіталу, аналізу найбільших угод і тенденцій економічного розвитку країн Європи, Близького Сходу і Африки. Штаб-квартира знаходиться в Лондоні.

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.03.2011 р.: чисті активи - 46,86 млрд грн., капітал - 4,86 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,31 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 12,07 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,48 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1658 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com