Французька весна на порозі!


02.04.2014

Ось уже 8-й рік поспіль «Французька весна» приходить в Україну за підтримки УкрСиббанку BNP Paribas Group. Цього року УкрСиббанк виступає партнером кінопрограми фестивалю, яка традиційно обіцяє бути оригінальною та незабутньо захоплюючою. Прихильників кіно очікують вже улюблені ночі короткого метру, оригінальний цикл французьких фільмів, допрем’єрні покази та феєричний концерт.

 


Насичена програма 11-го фестивалю в Україні включатиме як оригінальні проекти з Франції, так і сміливі франко-українські спільні починання. Культурні заходи пройдуть в 9-ти містах України: Львові, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Одесі, Запоріжжі, Луганську, Рівному і, звичайно, в столиці.

«Партнерство з Французьким інститутом і посольством Франції у проведенні цього прекрасного фестивалю стало вже чудовою традицією для УкрСиббанку. Ми впевнені у важливості того, що робимо, адже зараз усім потрібні позитивні емоції. Впевнений, що «Французька весна» стане справжнім святом культури й мистецтва, яке об’єднає людей у всіх регіонах країни», - поділився Філіп Жоаньє, Голова Правління УкрСиббанку BNP Paribas Group.

З програмою 11 фестивалю «Французька весна» можна ознайомитись на сайті www.fr-vesna.com.

 

Соціальні проекти > Французька весна

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.01.2014 р.: чисті активи – 22,811 млрд грн, капітал – 2,65 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 15,375млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,336 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,673 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com