Французька весна не за горами


30.03.2015


От уже 9 років УкрСиббанк BNP Paribas Group підтримує фестиваль «Французька весна» в Україні. Цьогоріч банк знову виступає партнером кінопрограми фестивалю, яка обіцяє бути оригінальною та незабутньо захоплюючою. У квітні на поціновувачів кіно чекають ночі короткого метра, оригінальний цикл французьких фільмів, ретроспектива Седріка Клапіша, допрем'єрні покази та відкриття коктейль-вечірки. Крім того, очікується участь відомих гостей зі світу французького кіно: Аньєс Жауї, Бріса Ковена та Седріка Клапіша.


Фестиваль, без якого вже неможливо уявити прихід весни в Україну, в 12-й раз презентує багату мистецьку програму ­– як оригінальні проекти з Франції, так і цікаві спільні франко-українські починання. «Французька весна» цього разу пройде в семи українських містах: Києві, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Рівному, Одесі та Харкові.


«Зараз усім нам як ніколи потрібні позитивні емоції і долучення до творчості, зарубіжна підтримка та почуття людської єдності. Тому ми не сумніваємося у важливості нашого партнерства з Французьким інститутом і посольством Франції в проведенні «Французької весни». Ми сподіваємося, що цей фестиваль зможе і в 12-й раз об'єднати людей у всіх регіонах країни перед обличчям мистецтва», – підкреслила Наталія Довганішина, начальник служби бренду і комунікацій УкрСиббанку BNP Paribas Group.


З программою фестивалю та переліком кінопоказів можна ознайомитися на сайті Французького інституту в Україні: http://institutfrancais-ukraine.com/ua/news/pf-cinema


PREVIEW-preprime-Programm-396x210.jpg

PREVIEW-preprime-Programm-396x2102.jpg
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com / www.my.ukrsibbank.com) – зареєстроване 18 червня 1990 року, має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 31.12.2014 року: чисті активи – 26,337 млрд грн, капітал – 1,781 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 17,772 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 8,086 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,973 млрд грн, банк обслуговує понад 2,4 млн. клієнтів. Регіональна мережа нараховує понад 450 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1100 АТМ. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій – ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня у 75 країнах світу, нараховує близько 187 000 співробітників і обслуговує 27 мільйонів клієнтів і 1 мільйон підприємців у 6800 відділеннях. Будучи провідною групою в Єврозоні з консолідованим капіталом у 87,6 млн євро, BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії. BNP Paribas – банківський бренд №1 в Європі за версією Brand Finance Banking у 2014 році.

 

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:

 

Олександр Шевченко  +38 (044) 201 22 71 oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com

Євгенія Тичинська +38 (044) 201 22 71 yevheniia.tychynska@ukrsibbank.com