Global Finance назвав «УкрCиббанк» кращим банком на ринках Центральної і Східної Європи, що розвиваються, в Україні в 2009


04.08.2009
Міжнародне фінансове видання Global Finance визнало УкрCиббанк кращим банком на ринках Центральної і Східної Європи, що розвиваються, в Україні в 2009 році.

УкрСиббанк третій рік поспіль отримує найвищі оцінки Global Finance. Це доводить надійність, стабільність банку на ринку, а також його підтримку з боку акціонерів, - відзначив Голова Правління УкрСиббанку Сергій Наумов. – Дана винагорода особливо цінна в сучасних умовах, коли клієнтам необхідний більш високий рівень компітентності фінансового партнера».

Основними критеріями оцінки банків виступили зростання активів, прибутки, якість обслуговування, конкурентоспроможність тарифної політики, інновационность продуктів.


Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (
www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com