Global Finance назвав «УкрСиббанк» кращим банком в Україні в 2007 році


26.03.2007
УкрСиббанк визнаний кращим банком в Україні в 2007 році за версією журналу Global Finance, Нью-Йорк, США – провідного міжнародного фінансового видання. Редактори журналу, за участю банківських аналітиків та консультантів, визначали кращі банки за такими критеріями, як зростання активів, прибутковість, стратегічне партнерство, обслуговування клієнтів, конкурентоздатна цінова політика та інноваційні продукти.

«Отримання такої високої оцінки є міжнародним визнанням результатів стрімкого розвитку та успішної діяльності «УкрСиббанку» на українському банківському ринку, а також підтвердженням його надійності, конкурентоспроможності та високої якості надаваних послуг», – сказав Голова Правління УкрСиббанк Олександр Адаріч.

Церемонія нагородження відбудеться 22 жовтня 2007 року у Вашингтоні під час щорічної зустрічі МВФ та Світового Банку. Аудиторія Global Finance налічує 50 тис. передплатників та більше 250 тис. читачів в 158 країнах світу, серед яких 8 тис. найбільших портфельних інвесторів, контролюючих більше 80% всіх активів, що знаходяться в управлінні.


Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (
www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com