Global Finance визнав «УкрСиббанк» кращим банком в Україні в 2008 р.


07.04.2008
У березні 2008 р. аналітики одного із провідних фінансово-аналітичних видань США - журналу Global Finance, Нью-Йорк - підвели підсумки традиційного рейтингу Wоrld's Best Bank Awards, у рамках якого визначаються найбільш великі й успішні фінансові інститути в усьому світі. УкрСиббанк другий рік поспіль визнаний гідним нагороди «Кращі банки ринків, що розвиваються, Центральної й Східної Європи 2008 в Україні».

У рамках цього рейтингу експерти індустрії, корпоративні керівники й банківські консультанти присуджують нагороди банкам, які досягли найбільш значних результатів на фінансовому ринку. Відбір здійснюється серед банків з 21 країни світу. Критеріями для відбору переможців є: ріст активів, рентабельність, відносини зі стратегічно важливими клієнтами, клієнтське обслуговування, конкурентне ціноутворення й інноваційні продукти.

За словами Голови Наглядової Ради УкрСиббанку, Жана-Франсуа Варле: «Для банку минулий рік став ще одним вдалим і високоприбутковим роком. Завдяки успішному виконанню стратегії удалося досягти значних результатів. З найбільших банків УкрСиббанк як і раніше залишається банком в Україні, який динамічно розвивається. Як результат – УкрСиббанк третій найбільший банк в Україні за обсягами загальних активів та певному місці на ринку».

Як заявив Голова Правління УкрСиббанку Олександр Адаріч: «Дана нагорода – результат спільних зусиль з поліпшення показників. Ми створюємо наш банк так, щоб він був кращим фінансовим інститутом в Україні, пропонуючи нашим клієнтам лише високоякісні банківські послуги, засновані на перевагах кращої світової практики в банківському секторі. Стратегічно УкрСиббанк планує значно підсилити показники мережі та збільшити позицію на ринку у всіх сегментах. У 2008 році у нас ще агресивніші цілі з певною стратегією для їх досягнення».Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (
www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2010 р.: чисті активи – 46,3 млрд. грн., капітал – 7,6 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 38,0 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,4 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,8 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення. Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява
T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com