Голова правління КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» Максим Купрін удостоєний нагороди за вагомий вклад у розвиток індустрії спільного інвестування


04.07.2012

У червні 2012 року під час ХХVI науково-практичної конференції «Професійне управління активами» Українська асоціація інвестиційного бізнесу відзначила учасників ринку спільного інвестування, представників державних органів та засобів масової інформації за вагомий внесок у розвиток фондового ринку України, індустрії спільного інвестування та інституцій саморегулювання.

 

Голова правління АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» Максим Купрін удостоєний нагороди за вагомий вклад у розвиток індустрії спільного інвестування.

 

«Ця відзнака – результат роботи усієї нашої команди, яка завжди ставить перед собою найвищі орієнтири.  Завдяки нашим зусиллям протягом останніх років КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» входить у рейтинг ТОП-100 кращих компаній України», - зазначив Голова правління КУА «УкрСиб Ессет Менеджмент» Максим Купрін.

 

«УкрСиб Ессет Менеджмент» - це компанія з дев’ятирічним досвідом роботи на фондовому ринку України, під управлінням якої знаходяться 11 фондів, 7 з яких є ринковими.  Станом на 31.05.2012 обсяг активів в управлінні становив понад  646 млн грн.

 

За підсумками 2011 року інфраструктурний рейтинг надійності АТ «КУА АПФ «УкрСиб Ессет Менеджмент» було підвищено до рівня ua.AA+.amc (дуже високий рейтинг надійності) за результатами оцінки РА «Експерт-Рейтинг» (Україна).

 

www.ukrsibfunds.com

 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.06.2012 р.: чисті активи - 29,37 млрд грн., капітал - 1,25 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 18,20 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,90 млрд грн., кошти фізичних осіб - 11,05 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1700 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в 80 країнах світу і нараховує понад 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com