Гроші таки пахнуть! Ароматизована VISA Lady Card від УкрСиббанку стає хітом продажів


01.07.2014

Перша на українському ринку ароматизована платіжна картка VISA Lady Card від УкрСиббанку стала справжнім хітом серед клієнтів. Тільки за перші кілька тижнів було отримано більше 1000 заяв на картку.

 

«VISA Lady Card – це ціла плеяда унікальних переваг, які роблять банківське обслуговування максимально комфортним та вигідним, дозволяючи встигнути буквально все: приділити увагу сім’ї, потурбуватись про себе та побудувати успішну кар’єру. Крім консьєрж-сервісу, системи знижок та привілеїв картка порадує наших прекрасних клієнток унікальним дизайном та вишуканим цитрусовим ароматом», - відзначив заступник голови правління УкрСиббанку BNP Paribas Group Костянтин Лежнін.

 

Нагадаємо, в травні УкрСиббанк BNP Paribas Group запропонував спеціальну платіжну картку для сучасних успішних жінок – VISA Lady Card.

 

VISA Lady Card – це унікальна пропозиція, яка поєднує у собі всі стандартні переваги та функції платіжної картки рівня Gold, а також:  

 

- Послугу консьєрж-сервісу по всій Україні у режимі 24/7, завдяки якому можна оперативно отримати будь-яку цікаву інформацію або консультацію: від прогнозу погоди до пошуку репетитора для дитини, від запису в автосервіс до планування відпустки. Вартість послуги консьєрж-сервісу оплачується один раз на рік. Додатково оплачуються лише товари та послуги, які придбані консьєржем за дорученням клієнтки;

 

- Додаткові знижки при розрахунку карткою у різних сферах: ресторани і готелі, туристичні компанії, фітнес-клуби і салони краси, автосалони, медичні клініки, бутіки, тощо;

 

- Спеціальні пропозиції від банку та партнерів для власників карток.   

 

 

 

Картка з унікальними можливостями оформляється у рамках пакетних пропозицій All Inclusive Ultra (Gold) в якості основної та/або додаткової картки, All Inclusive De Luxe (Platinum).

 

Тарифи на оформлення та обслуговування VISA Lady Сard відповідають тарифам в рамках відповідних пакетних пропозицій. 

 

 
 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 30.04.2014 р.: чисті активи – 23,990 млрд грн, капітал – 2,375 млрд грн, кредитно-інвестиційний портфель складає 16,635 млрд грн, кошти корпоративних клієнтів – 7,926 млрд грн, кошти фізичних осіб – 8,461 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 500 відділень по всій Україні, банкоматна мережа – понад 1300 АТМ. Понад 84.99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує близько 190 000 співробітників. BNP Paribas посідає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес-модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччині, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також посідає провідні позиції в Європі, має міцний стан на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71

Тетяна Шикерява tetiana.shykeriava@ukrsibbank.com

Олександр Шевченко oleksandr.shevchenko@ukrsibbank.com