Кількість клієнтів УкрСиббанку перевищила 2 мільйони


18.01.2011

Кількість клієнтів УкрСиббанку на початку 2011 року перевищила 2 мільйони, збільшившись за попередній рік майже на 11%. Така довіра мешканців України, підприємців і корпоративних компаній найкращим чином демонструє надійність і стабільність банку. Розвиток і реорганізація торгової мережі та альтернативних каналів, поліпшення пропозицій, виведення на ринок прогресивних технологій та постійне підвищення якості обслуговування дозволяють банку впевнено нарощувати клієнтську базу.

«Сьогодні УкрСиббанк є одним з лідерів за кількістю клієнтів - адже у новий рік ми зробили крок величезною двохмільйонною «родиною». Двері наших відділень завжди щиро відкриті і я впевнений, що коло наших клієнтів розширюватиметься надалі. Це закономірно, адже наша робота заснована на принципі постійного діалогу, прагненні нести користь і підтримку у фінансових питаннях. Довіру та лояльність ми знайшли завдяки турботі про комфорт і вигідним умовам для клієнтів», - ділиться секретом успіху начальник Департаменту роздрібних продажів УкрСиббанк BNP Paribas Group Іван Істомін.

Сьогодні високий рівень обслуговування, доброзичливість персоналу, комфорт у відділеннях грають настільки важливу роль, як і привабливі тарифи або надійність фінансової установи. Це якнайкраще демонструють дані «Регулярного дослідження ринку банківських послуг для фізичних осіб» компанії GfK Ukraine. Результати аналізу показали, що у 2010 році, на відміну від 2009, індекс якості обслуговування клієнтів УкрСиббанку виріс на 5 балів. У підсумку, банк з показником у 87,8 балів зайняв перше місце в рейтингу якості обслуговування серед великих банків, що безсумнівно вплинуло на збільшення кількості нових клієнтів.
Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com– зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.01.2011 р.: чисті активи - 46,12 млрд грн., капітал - 4,85 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 33,18 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 9,03 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,75 млрд грн. Регіональна мережа нараховує близько 750 відділень по всій території України. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу* і найбільший банк в єврозоні за обсягами депозитів. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі, що дає BNP Paribas право на звання європейського лідера на міжнародному ринку фінансових послуг. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Анастасія Сергієнко Anastasiia.Sergiienko@ukrsibbank.com