Клієнти УкрСиббанку можуть безкоштовно підключити GSM-банкінг


09.09.2009
З вересня по 1 грудня для ще більш зручного користування карткою Visa УкрСиббанк BNP Paribas Group пропонує клієнтам безкоштовно підключити GSM-банкінг.


«Підключивши послугу GSM-banking, клієнти УкрСиббанку можуть миттєво отримувати інформацію на мобільний телефон про всі операції, проведені з використанням платіжної картки. Відразу ж після зняття готівки у банкоматі або оплати товарів власникові картки на мобільний телефон приходить звіт про витрати і про залишок на рахунку. Також інформацію про залишок можна отримати відправивши sms-запит. А якщо картка загублена, то одним sms-повідомленням її можна заблокувати і ніхто з сторонніх не зможе скористатися електронними грошима наших клієнтів», - розповів Заступник Голови Правління УкрСиббанку з питань роздрібного бізнесу Франсуа Бенароя.

Користуватися GSM-банкінгом можуть абоненти усіх GSM-операторів України, самостійно підключившись у будь-якому банкоматі УкрСиббанку.

Дізнатися більше про послугу GSM-банкінг можна на сайті my.ukrsibbank.com

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 24 грудня 2001 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.11.2009 р.: чисті активи – 47,7 млрд. грн., капітал – 7,2 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 39,4 млрд. грн., кошти корпоративних клієнтів – 6,5 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 9,2 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує біля 800 відділень по всій території України. 81,42% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group.

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з 6 найбільших банків у світі згідно даних міжнародного рейтингового агентства Standard & Poor’s*. Група, представлена у 85 країнах, є європейським лідером на міжнародному ринку фінансових послуг. Кількість співробітників перевищує 205 000 чоловік, включно 162 200 у Європі. BNP Paribas посідає провідні позиції у трьох сегментах: Роздрібний, Інвестиційний та Корпоративний бізнес. Внутрішніми ринками групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. BNP Paribas посідає істотні позиції в США, а також найсильніші позиції в Азії та на ринках, які розвиваються.
* в межах своєї категорії

Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Ганна Глінко Anna.Glinko@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев Timofey.Mezentsev@ukrsibbank.com