Клієнти УкрСиббанку можуть користуватися банківськими послугами в Інтернеті


22.04.2010

Клієнти УкрСиббанк BNP Paribas Group - фізичні особи тепер можуть у будь-який час керувати своїми рахунками, не відвідуючи відділення банку, на сайті www.my.ukrsibbank.com за допомогою системи «Керування рахунком». «Керування рахунком» - це система електронного банкінгу, яка дозволяє здійснювати платежі, поповнювати депозити і погашати кредити, переглядати інформацію про стан своїх рахунків і формувати виписки. При цьому «Керування рахунком» є безпечною системою, оскільки у ній реалізовано різні механізми захисту інформації: одноразові паролі, віртуальна клавіатура, захищене з’єднання з використанням SSL протоколу тощо.


«Електронний банкінг відповідає інноваційній стратегії УкрСиббанку. Число користувачів Інтернету в Україні щодня зростає, і все більше людей використовують можливості сучасних технологій. УкрСиббанк орієнтується на якість, зручність і доступність для клієнтів. Тому прагне пропонувати сучасні рішення, - наголосив Заступник Голови Правління УкрСиббанк BNP Paribas Group Франсуа Бенароя. - Маючи комп'ютер або ноутбук, підключений до Інтернету, клієнти УкрСиббанку можуть здійснювати різні фінансові операції у віртуальному відділенні банку - на сайті, не виходячи з будинку або офісу».


Докладніше про систему «Керування рахунком» можна дізнатися на сайті https://my.ukrsibbank.com, в будь-якому відділенні УкрСиббанку або за телефоном інформаційно-довідкової служби 0 800 505 800.


Для довідки:
АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.03.2010 р.: чисті активи – 45,3 млрд. грн., капітал – 6,8 млрд. грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 35,7 млрд. грн.,     кошти корпоративних клієнтів – 6,8 млрд. грн., кошти фізичних осіб – 10,2 млрд. грн. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує більше 750 відділень по всій території України. 81,42% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори Банку — міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «Українська аудиторська служба». Генеральним страховиком УкрСиббанку є ЗАТ СК АХА Україна.
BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – європейський лідер на міжнародному ринку банківських та фінансових послуг, один з 6 найбільших банків у світі за даними міжнародного рейтингового агентства Standard&Poor’s. Присутня у Європі в усіх напрямках діяльності, внутрішніми роздрібними ринками Групи є Франція, Італія, Бельгія та Люксембург. BNP Paribas представлена в 83 країнах, кількість співробітників 202 300 людей, включаючи 160 200 у Європі. Група посідає провідні позиції у трьох основних сегментах: роздрібний бізнес, корпоративний і інвестиційний бізнес, інвестиційні рішення.

Прес-служба АТ «УкрСиббанк»:
Тетяна Шикерява         +38 (044) 201 22 71      t_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Тимофій Мезенцев       +38 (044) 201 22 71      timofey.mezentsev@ukrsibbank.com
Вікторія Томін               +38 (044) 201 22 71     Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com