Команду інвестиційного бізнесу УкрСиббанку визнано лідером ринку


17.12.2012

11 грудня у Пущі-Водиці в рамках конференції «Український фондовий ринок 2012», організованної інформаційним агентством Cbonds, відбулась церемонія нагородження переможців Cbonds Awards-2012.

УкрСиббанк став лауреатом Cbonds Awards у трьох номінаціях:

1 місце — «Краща аналітика по ринку облігацій України»
1 місце — «Краща угода на первинному ринку облігацій України. Фінансовий сектор»
2 місце — «Кращий сейлз на ринку облігацій України»


Зокрема, кращою угодою первинного розміщеня у фінансовому секторі визнано облігаційний випуск УкрСиббанку на загальну суму 1 млрд грн, здійсненний у березні 2012 року. Починаючи з 2001 року УкрСиббанк провів більше 80 угод на ринку боргового капіталу, сукупний обсяг яких склав більше 10 млрд гривень.

«Незважаючи на складну ситуацію на українському інвестиційно-банківському ринку, УкрСиббанк продовжує утримувати лідерські позиції на ринках боргового капіталу. Нам дуже приємно, що ті амбіційні задачі, які були вирішені нами в поточному році, отримали високу оцінку професійної спільноти та наших клієнтів. Нагороди Cbonds Awards-2012 підтверджують високий професіоналізм і злагодженість роботи нашої команди», — відзначила Оксана Шведа, керівник інвестиційного бізнесу УкрСиббанку BNP Paribas Group.

Нагадаємо, щорічна премія Cbonds Awards традиційно вручається найбільшим українським інвестиційним компаніям за результатами голосування учасників ринку.


 

 

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має банківську ліцензію №75 та Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій № 75, видані НБУ 05.10.2011 року. Станом на 01.11.2012 р.: чисті активи - 28,46 млрд грн., капітал - 2,61 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 16,96 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,43 млрд грн., кошти фізичних осіб - 10,34 млрд грн. Регіональна мережа нараховує 650 відділень по всій території України, банкоматна мережа – понад 1600 АТМ – третя за розміром в країні. Понад 84,99% акцій УкрСиббанку належить BNP Paribas Group, 15% акцій - ЄБРР. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) присутня в майже 80 країнах світу і нараховує біля 200 000 співробітників, 150 000 з яких працюють у країнах Європи. BNP Paribas займає ключові позиції у трьох основних напрямках діяльності: Роздрібні банківські послуги, інвестиційні рішення, корпоративні та інвестиційні банківські послуги. У сфері роздрібних банківських послуг Група має 4 внутрішніх ринки: Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. Банк розвиває інтегровану бізнес модель роздрібного бізнесу в Східній Європі, країнах Середземноморського басейну, Туреччини, а також має велику мережу банківських відділень на заході США. У сфері корпоративних та інвестиційних банківських послуг та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі, має міцне положення на ринках Південної та Північної Америки, а також стійкий динамічний бізнес в Азії.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com