Контакт-центр УкрСиббанку отримав нагороду «Інноватор року»


01.07.2011

Контакт-центр УкрСиббанку BNP Paribas Group став переможцем у номінації «Інноватор року» на конференції «Сучасний Contact Center – 2011», яку організувала компанія «Інком».

 

Найвищу оцінку банк одержав завдяки успішному впровадженню в 2010-2011 роках відразу декількох проектів з поліпшення сервісу.

 

Серед них запуск унікальної системи ідентифікації клієнтів «Єдиний ключ», що дозволяє оперативно отримувати необхідну інформацію: залишок на всіх рахунках, відсотки за депозитами, суми чергових платежів за кредитами, дати і суми останніх транзакцій. Таку інформацію клієнти можуть отримати не тільки у відділенні банку, але і використовуючи систему інтернет-банкінгу «Керування рахунком», а також в контакт-центрі безпосередньо у співробітника або скориставшись системою самообслуговування IVR Self-Service.

 

Також серед інновацій контакт-центру система WFM Teleopti, що дозволяє раціонально використовувати робочий час співробітників і збільшити рівень доступності банку для клієнтів. За впровадження цього проекту УкрСиббанк посів перше місце в конкурсі «Teleopti Best Practice Award 2010» в рамках Teleopti Global Forum, Стокгольм, Швеція.

 

«Щодня до контакт-центру надходить близько 5 тисяч дзвінків. При цьому бувають дні, коли кількість вхідних дзвінків різко збільшується до 20ти тисяч (наприклад, зарплатні дні, акції, події тощо) І наше завдання - оперативно впоратися з піками навантаження, надавши клієнтові повну інформацію і стабільний рівень сервісу. Прогресивні технології, такі як IVR Self-Service, «Єдиний ключ», WFM Teleopti дозволяють більш ефективно використовувати ресурси контакт-центру та підвищувати рівень обслуговування клієнтів УкрСиббанку, - розповіла начальник контакт-центру УкрСиббанк BNP Paribas Group Наталія Ізмайлова. - Ми пишаємося тим, що контакт-центр УкрСиббанку неодноразово визнавався кращим серед інформаційно-довідкових служб, що працюють на фінансовому ринку, і далі будемо слідувати позитивним змінам, щоб кожен клієнт міг звернутися до контакт-центру і швидко отримати необхідну йому відповідь».Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.06.2011 р.: чисті активи - 44,48 млрд грн., капітал - 4,58 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 31,00 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 10,87 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,22 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1659 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com