Контакт-Центр УкрСиббанку визнаний кращим в країнах СНД і Східної Європи


04.04.2011

Контакт-Центр УкрСиббанку BNP Paribas Group визнано кращим контактним центром середнього розміру (до 200 операторів) за результатами найпрестижнішого конкурсу у сфері контактних центрів у країнах СНД і Східної Європи CCG Call Center Awards 2011 «Кришталева гарнітура», який відбувся 22 березня 2011 року в Москві, Росія. Керівник Контакт-центру Наталія Ізмайлова стала переможцем у номінації «Людина Року». Ще в двох номінаціях: «Оператор року» і «Краща маленька зміна року» (до 10 осіб) банк став фіналістом, увійшовши до п'ятірки кращих.

CCG Call Center Awards «Кришталева гарнітура» проходить з 2005 року. У цьому році конкурс проходив за підтримки спільноти професіоналів Call Center Guru і зібрав 215 провідних компаній сфери телекомунікацій, банківського, страхового бізнесу і аутсорсингу.

Оцінюючи роботу Контакт-центрів, журі враховувало якість обслуговування, ефективні процеси управління персоналом, задоволення персоналу умовами роботи, комфортну екосистему, позитивний вплив роботи call-центру на компанію в цілому і чітке розуміння його ролі в бізнесі.

«Ми пишаємося, що скарбничка нагород Контакт-Центру «УкрСиббанку» поповнилася відразу двома« Кришталевими гарнітурами» в найпрестижніших номінаціях, обійшовши на фініші вагомих конкурентів - лідерів фінансового ринку, - розповіла начальник Контакт-Центру УкрСиббанк BNP Paribas Group Наталія Ізмайлова. - Для нас визнання міжнародних експертів дуже вагоме. Адже сьогодні велика частина комунікацій між клієнтом і банком відбувається саме по телефону. І нам важливо, щоб кожен клієнт залишився задоволений одержуваною інформацією. Адже від якості обслуговування по телефону у клієнтів часто складається враження рівня роботи всього банку».

УкрСиббанк вже другий рік поспіль бере участь у «Кришталевої гарнітурі» і отримує високу міжнародну оцінку. У минулому році банк отримав «Високе схвалення журі» в номінації «Кампанія року» за успішно проведені директ-маркетингові кампанії. У номінаціях «Оператор року» і «Краща велика зміна року (до 30 осіб)» Контакт-Центр УкрСиббанку став фіналістом, увійшовши до п'ятірки кращих.

Для довідки:

АТ «УкрСиббанк» (www.ukrsibbank.com) – зареєстрований 18 червня 1990 року. Банк має повну ліцензію НБУ № 75 від 28 грудня 2009 року на здійснення банківських операцій. Станом на 01.03.2011 р.: чисті активи - 46,36 млрд грн., капітал - 4,88 млрд грн., кредитно-інвестиційний портфель складає 34,19 млрд грн., кошти корпоративних клієнтів - 11,32 млрд грн., кошти фізичних осіб - 12,67 млрд грн. Регіональна мережа нараховує понад 700 відділень по всій території України, банкоматна мережа – 1631 АТМ – третя за розміром мережа в країні. Понад 99,99% акцій «УкрСиббанку» належить BNP Paribas Group. Аудитори банку - міжнародна компанія ТОВ АФ «PriceWaterhouseCoopers (Аудит)» та аудиторська фірма ТОВ «АФ «Саус Стар».

BNP Paribas (www.bnpparibas.com) – один з шести найсильніших банків світу*. Група представлена в більш ніж 80 країнах, число її співробітників перевищує 200 000 людей, в тому числі 160 000 у Європі. Банк посідає провідні позиції у трьох основних напрямках своєї діяльності: Роздрібний бізнес, Інвестиційні рішення, Корпоративний та Інвестиційний бізнес. Внутрішніми роздрібними ринками Групи є Бельгія, Франція, Італія та Люксембург. На даний момент BNP Paribas розгортає інтегровану модель в регіоні Європи і Середземномор'я, а також має розвинену мережу в США. BNP Paribas Personal Finance є лідером у сфері споживчого кредитування на території Європи. За напрямками Інвестиційного бізнесу та інвестиційних рішень BNP Paribas також займає провідні позиції в Європі і має сильні динамічні представництва в Азії.
*Рейтинг «АА» за версією рейтингового агентства «Standard & Poor's» - 3-є місце з 22.


Прес-служба УкрСиббанку: +38 044 201 22 71
Тетяна Шикерява T_shikerjavaja@ukrsibbank.com
Вікторія Томін Viktorya.Tomin@ukrsibbank.com
Ольга Буряк Olga.Buriak@ukrsibbank.com